TVN: Mikołajkowy odcinek programu „Milionerzy” 20

dodano: 2021-12-01 06:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W czwartek, 2 grudnia br. o godz. 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie specjalny odcinek 20. sezonu produkowanego przez Jake Vision teleturnieju „Milionerzy”. Będzie to finał tej serii. Walkę o 1 milion złotych stoczą Ewa Drzyzga („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International), Dorota Wellman („Inspirujące kobiety” TVN Style), Marcin Prokop („Lego Masters” i „Mam talent!” TVN) i Michał Kempa („Szkło kontaktowe” w TVN24 i TVN24 BIS). Wygrane pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne - Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Teleturniej poprowadzi Hubert Urbański.

TVN „Milionerzy”


Mikołajkowy odcinek specjalny teleturnieju „Milionerzy”. Ewa Drzyzga z Michałem Kempą oraz Dorota Wellman z Marcinem Prokopem zmierzą się z pytaniami na drodze do 1 miliona złotych. Goście zagrają o pieniądze dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Teleturniej poprowadzi Hubert Urbański. Premiera specjalnego odcinka mikołajkowego dwudziestego sezonu odbędzie się w czwartek, 2 grudnia br. o godzinie 20:55 w TVN (więcej tutaj).

Dodajmy, iż Ewa Drzyzga, Dorota Wellman i Marcin Prokop to gospodarze emitowanego w kanałach TVN i ITVN (TVN International) programu „Dzień dobry TVN” (więcej tutaj i tutaj), Dorota Wellman prowadziła ostatnio w TVN Style program „Inspirujące kobiety” (więcej tutaj), Marcin Prokop jest gospodarzem widowisk TVN „Lego Masters” (więcej tutaj) i „Mam talent!” (więcej tutaj), a Michał Kempa występuje w programach „Mam talent!” i „Szkło kontaktowe” (emisja w kanałach TVN24 i TVN24 BIS) (więcej tutaj).
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery


„Milionerzy” - sezon 20., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 w TVN.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...