Eleven Sports 1 4K w Polsat Box Go

dodano: 2021-12-02 15:02 | aktualizacja: 2021-12-02 21:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K Kanał Eleven Sports 1 4K pojawił się w ramach aplikacji Polsat Box Go na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen (modele od 2016 roku). Oczywiście tylko dla użytkowników posiadających dostęp do kanałów Eleven Sports - albo abonentów Polsat Box z odpowiednim pakietem, albo subskrybentów pakietu Polsat Box Go Sport bezpośrednio w usłudze OTT.

Polsat Box Go Eleven Sports 1 4K


Przypomnijmy, że Eleven Sports 1 w rozdzielczości 4K wystartował 24 listopada 2017 roku. Początkowo był dostępny wyłącznie w ofercie światłowodowej Orange TV. Następnie stacja zawitała do ofert kolejnych sieci kablowych i IPTV, a także platform internetowych. Ostatecznie Eleven Sports 1 4K trafił również na satelitę - do ofert platform Polsat Box i CANAL+.

Oferta programowa Eleven Sports 1 4K jest identyczna jak ta na Eleven Sports 1 w HD. Różnica polega na tym, iż wybrane treści (np. wyścigi Formuły 1 i niektóre mecze hiszpańskiej LaLiga Santander) można oglądać w natywnej jakości UHD (nie są one upscalowane z HD), a logo ekranowe jest opatrzone dopiskiem 4K.

Polsat Box Go wystartował 1 września br. Jest to dostępny dla wszystkich serwis VOD i streamingowy, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go. Polsat Box Go zapewnia dostęp do tysięcy godzin sportu, filmów i seriali oraz bajek dla dzieci oraz około 120 kanałów telewizyjnych na żywo. Serwis jest oferowany bezpłatnie dla abonentów Polsat Box oraz na zasadzie subskrypcji dla pozostałych osób.

Dodajmy, że użytkownicy Polsat Box Go mogą oglądać w 4K również wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA, a także filmy.

Niewykluczone, że Eleven Sports 1 4K pojawił się także w aplikacjach na platformy Android TV i Apple TV. Prosimy Czytelników o sprawdzenie i informację zwrotną.

Aktualizacja:
Eleven Sports 1 4K w Polsat Box Go jest dostępny także na Apple TV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...