Nowa marka 5Action dla FTA

dodano: 2021-12-26 14:00
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Paramount Network Druga zmiana dla darmowego kanału w Wielkiej Brytanii w ciągu niespełna czterech lat, ponieważ ViacomCBS przygotowuje się do wykorzystania marki Paramount w swojej usłudze przesyłania strumieniowego. Co stanie się z bezpłatnym Paramount Network UK?

5Action


Pod względem operacyjnym będący częścią rodziny Channel 5, kanał telewizyjny Paramount Network UK po rebrandingu stanie się czytelniejszy dla odbiorców dzięki zmianie nazwy na 5Action.

Z punktu widzenia widza będzie to kanał z tymi samymi treściami, ale pod inną nazwą. Będzie nadal pokazywać tę samą mieszankę policyjnych reality show, filmów i wrestlingu. Zmiana nastąpi 19 stycznia 2022 roku.

5Action będzie początkowo wyświetlany pod tymi samymi numerami kanałów, co Paramount Network.Jednak na początku 2022 r. są zaplanowane przetasowania kanałów w ofercie naziemnej Freeview, które będą miały bezpośredni wpływ na niektórych nadawców.

Najnowsza zmiana przygotowuje drogę do uruchomienia w Wielkiej Brytanii usługi przesyłania strumieniowego klasy premium Paramount Plus, co pozwala uniknąć ewentualnych pomyłek między dwoma usługami. Paramount Plus pojawi się w 2022 roku, a umowa na zintegrowanie usługi w Sky jest już zawarta.

To już drugi raz, kiedy nazwa Paramount będzie wycofana z rynku telewizyjnego w Wielkiej Brytanii. Marka była wcześniej używana dla kanału komediowego, obecnie znanego jako Comedy Central.

Parametry techniczne dla Paramount Network UK:
Astra 2G (28,2°E)
tp. 57 (10,964 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK) - wiązka UK
Kodowanie: brak ( FTA )
 

Źródło: rxtvinfo.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...