Kanał Freedom w ofercie platformy Polsat Box

dodano: 2022-03-11 19:05 | aktualizacja: 2022-03-11 21:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

FreeDOM FTA ukraiński kanał 360px W piątek, 11 marca br. abonenci platformy Polsat Box zyskali dostęp do kanału Freedom. Ukraińska stacja znalazła się na pozycji numer 915 i jest dostępna dla wszystkich abonentów bez dodatkowych opłat. Kanał Freedom powstał przy wsparciu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, ukraińskiego Ministerstwa Kultury i Polityki Informacyjnej, Narodowej Rady Ukrainy ds. Telewizji i Radiofonii, grup medialnych Media Group Ukraine, StarLightMedia, 1+1 Media i InterMediaGroup oraz kanału Rada. Emisja odbywa się w ramach stacji UATV.

FreeDom


Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Freedom (UATV):
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 121 (10,930 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)

ID: UATV
PID V: 44 (MPEG-4/SD)
PID A: 192
PID PCR: 44
SID: 16924
PID PMT: 48
Kodowanie: brak (FTA)

Freedom to zupełnie nowy projekt telewizyjny, który powstał m.in. przy wsparciu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, ukraińskiego Ministerstwa Kultury i Polityki Informacyjnej, Narodowej Rady Ukrainy ds. Telewizji i Radiofonii, grup medialnych Media Group Ukraine, StarLightMedia, 1+1 Media oraz InterMediaGroup i kanału Rada. Celem projektu, według jego twórców, jest „stworzenie produktu informacyjnego przeznaczonego dla rosyjskojęzycznych odbiorców w czasie wojny, w szczególności dla rosyjskich sił okupacyjnych”. Emisja odbywa się na państwowym kanale telewizyjnym UATV, a na zawartość programową stacji składają się autorskie programy wyprodukowane przez grupy medialne.

Transmisja rozpoczęła się w czwartek, 10 marca br., a kanał nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dodajmy, że stacja rozpoczęła nadawanie w związku z wciąż trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie abonenci platformy Polsat Box zyskali dostęp do takich kanałów jak Ukraina 24 (więcej tutaj), Dorcel TV HD, Blue Hustler (więcej tutaj), TeenNick HD (więcej tutaj), Canal+ Kuchnia HD, Canal+ Domo, Planete+ HD, Ale Kino+ HD, Novelas+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD (więcej tutaj) i Puls 2 HD (więcej tutaj), a okresowo do stacji Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD i Eurosport 4K (więcej tutaj i tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...