Wyborcza.pl z rachunkiem w sieci T-Mobile

dodano: 2022-03-21 03:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” Zespół dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora) rozszerzył opcje płatności za dostęp do treści wyborcza.pl - od połowy marca 2022 roku klienci sieci T-Mobile mogą zapłacić za prenumeratę cyfrową „Wyborczej” wraz ze swoim rachunkiem za usługi telekomunikacyjne (direct billing). Dodatkowo abonenci T-Mobile zainteresowani pakietami subskrypcyjnymi „Wyborczej” mogą skorzystać z oferty promocyjnej („Duży Format”, „Wolna Sobota”, „Wysokie Obcasy Extra”, „Wysokie Obcasy Praca”, „Książki. Magazyn do czytania”). Opcję płatności direct billing obsługuje grupa Digital Virgo, która oferuje rozwiązanie DV Pass do płatności z rachunkiem operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie.

„Gazeta Wyborcza”


Direct billing to sposób dokonywania płatności za towary i usługi w sieci poprzez doliczanie opłat bezpośrednio do rachunku klientów sieci telekomunikacyjnych. W poprzednich latach „Gazeta Wyborcza” współpracowała z operatorami w tym zakresie indywidualnie, a w grudniu 2020 roku - jako pierwszy podmiot na rynku subskrypcyjnym w Polsce - zaoferowała klientom zintegrowaną możliwość skorzystania z opcji direct billing do płacenia za prenumeratę cyfrową jednocześnie w 3 sieciach: Play, Plus i Orange. Teraz - w marcu 2022 roku, wyborcza.pl dodała do tego możliwość skorzystania z direct biling także w sieci T-Mobile (więcej tutaj).

- Rozwiązanie pozwala subskrybentom wyborcza.pl korzystać z treści serwisu w jeszcze bardziej komfortowy sposób. To jednocześnie wygodna i bezpieczna metoda dokonywania płatności za prenumeratę cyfrową, która nie wymaga od użytkownika podawania danych kart płatniczych czy kredytowych, a dzięki połączeniu opłat pozwala zaoszczędzić czas na potrzebny regulowanie rachunków - czytamy w komunikacie.

Opcję płatności direct billing obsługuje grupa Digital Virgo, która oferuje rozwiązanie DV Pass do płatności z rachunkiem operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie.

Oprócz tego zespół wyborcza.pl przygotował specjalną ofertę dla klientów T-Mobile, zainteresowanych zakupem prenumeraty cyfrowej dziennika. Dzięki niej nowi subskrybenci będą mogli aktywować zamówienie w cenie specjalnej 4,90 zł obowiązującej przez 8 tygodni (następnie 29,90 zł, w ramach płatności autoodnawialnej co 4 tygodnie w pakiecie Premium) i podłączyć swoją subskrypcję pod rachunek w sieci T-Mobile.

Pakiet Premium zapewnia dostęp do wszystkich treści wyborcza.pl, w tym informacji, opinii, reportaży i wywiadów z magazynów „Wyborczej”, np. „Dużego Formatu” (więcej tutaj) i „Wolnej Soboty”, 33 serwisów lokalnych dziennika, a także publikacji „Wysokich Obcasów Extra”, „Wysokich Obcasów Praca” (więcej tutaj) i „Książek. Magazynu do czytania” (więcej tutaj) oraz tekstów europejskich partnerów dziennika, m.in. „Die Welt”, „El Pais” i „Le Figaro”. Subskrybenci mogą czytać je na dowolnym urządzeniu, także w aplikacji na smartfonie i tablecie.
 
Maria Dębska na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 9/2019, foto: Agora
Maria Dębska na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 9/2019, foto: Agora
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...