Ruszył Euronews Bulgaria

dodano: 2022-05-05 17:42
autor: RO | źródło: euronewsbulgaria.com

Euronews Bulgaria Euronews Bulgaria to nowy kanał informacyjny skierowany do bułgarskich widzów, uruchomiony 5 maja 2022 roku. Lokalny oddział wiodącego europejskiego kanału ma prezentować wiadomości krajowe i międzynarodowe w telewizji i na platformach cyfrowych w Bułgarii.

Euronews Bulgaria


Uruchomienie Euronews Bulgaria to ważne wydarzenie dla rozwoju Euronews, który od 2018 roku stworzył 5 lokalnych mutacji Euronews.

Bułgarski projekt jest realizowany dzięki partnerstwu podpisanemu w kwietniu 2021 r. pomiędzy Euronews a stacją TV Europa. Euronews Bulgaria jest czwartym projektem po Euronews Albania, Euronews Georgia i Euronews Serbia. Około 25 maja br. wystartować ma piąty projekt Euronews Romania. Na ten kanał jest wydana licencja rumuńskiego regulatora. Teraz trwa końcowa faza negocjacji z operatorami sieci kablowych.

Bułgarski Euronews nadaje 24 godziny na dobę, oferując serwisy informacyjne co pół godziny. Od początku kanał jest dostępny w ofertach głównych operatorów w Bułgarii: A1, Vivacom i Bulsatcom. Niestety przekaz w każdej z platform DTH jest zaszyfrowany.

Euronews to wiodący serwis medialny w Europie, nadający wiadomości całą dobę w  16 językach. Euronews jest dystrybuowany w 160 krajach i 440 mln domów na całym świecie, docierając każdego miesiąca do ponad 145 mln ludzi za pośrednictwem telewizji i platform cyfrowych.
 

Źródło:
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...