Świąteczny kanał filmowy GREAT! xmas

dodano: 2022-09-09 22:53
autor: RO | źródło: parabola.cz

Great! Movies Great! Action Great! Classic Brytyjska spółka Narrative Entertainment UK Limited, nadawca darmowych kanałów filmowych GREAT!, zmieniła nazwę kanału Great! Movies Classic na GREAT! xmas (GREAT! christmas). Jednocześnie wersja z godzinnym opóźnieniem Great! Movies Classic +1 zaczęła funkcjonować jako GREAT! xmas +1.

Great! Movies Classic


Przedświąteczny sezon telewizyjny w Wielkiej Brytanii rozpoczął się wcześniej w tym roku niż w zeszłym czy w latach wcześniejszych. Od 1 września 2022 r. dostępny jest świąteczny kanał muzyczny Trace Xmas.

Celem tworzenia kanałów świątecznych (działania tego typu są szczególnie modne w Wielkiej Brytanii) jest wprowadzenie świątecznego nastroju wśród widzów, co z kolei ma ich pobudzić do wydawania pieniędzy... na prezenty. Dłuższy niż zwykle okres przedświąteczny ma pomóc rozłożyć koszty przy zakupach prezentów na kilka miesięcy. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia reklamodawców i nadawców, którzy liczą na dobre dochody w obliczu narastającego kryzysu i galopującej inflacji.

GREAT! xmas skupi się na klasycznych filmach bożonarodzeniowych. Stacja jest dostępna w wiązce brytyjskiej satelity Astra 2F (28,2°E) w systemie nieszyfrowanym (FTA). Odbiór w Polsce jest utrudniony - najlepsze warunki występują na północnym zachodzie kraju, gdzie można próbować z anten 150-180 cm. Na wschodzie nawet antena 300 cm jest zbyt mała.

Parametry techniczne GREAT! xmas i GREAT! xmas +1:
Astra 2F (28,2°E)
tp. 110 (11,307 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK) - wiązka UK
Kodowanie: brak (FTA)
 
Przekaz kanału Great! Xmas +1 [zap. parabola.cz]

Źródło: parabola.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...