Gazeta.pl: „Poranna rozmowa” z nową prowadzącą

dodano: 2022-09-19 01:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Gazeta.pl Karolina Hytrek-Prosiecka dołączyła do zespołu programu „Poranna rozmowa” portalu gazeta.pl (Agora). Została jedną z prowadzących „na żywo” rozmowy z politykami i ekspertami. 1. odcinek z udziałem nowej prowadzącej został wyemitowany w poniedziałek, 5 września br. o godz. 8:30. 2. prowadzącym w dalszym ciągu jest Jacek Gądek.

Gazeta.pl


- „Poranna rozmowa” to najważniejszy publicystyczny format wideo w gazeta.pl - mówi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych gazeta.pl i dyrektor do spraw rozwoju treści wideo. - Doświadczenie Karoliny Hytrek-Prosieckiej, które wyniosła m.in. z „Faktów TVN” i TVN CNBC gwarantuje wzmocnienie zespołu i jakości contentu, który tworzymy na co dzień dla naszych użytkowników. To niezwykle ważne, zwłaszcza w okresie gorącego czasu kampanii i roku wyborczego - dodaje.


Karolina Hytrek-Prosiecka jest dziennikarką ekonomiczną, przez ponad 10 lat związaną z telewizją - TVN CNBC (obecnie TVN24 BIS) i TVN24. Współtworzyła i prowadziła „na żywo” programy poświęcone gospodarce i sprawom międzynarodowym. Regularnie przygotowywała także materiały do głównego wydania „Faktów TVN”. Po odejściu z dziennikarstwa zajęła się doradztwem strategicznym w zakresie zarządzania informacją. Od kilku lat prowadzi serwis poświęcony systemowi ochrony zdrowia. Jest również komentatorką polityczno-ekonomiczną, trenerką komunikacji i gościem podcastu poświęconego relacjom mediów z branżą PR (więcej tutaj).

- Znam warsztat Łukasza Kijka oraz zespół, który stworzył, z wieloma osobami pracowałam jeszcze w TVN, dlatego nie zastanawiałam się długo nad złożoną propozycją, choć to poważne wyzwanie - przyznaje Karolina Hytrek-Prosiecka. - Krótka chwila poza dziennikarstwem dała mi nieosiągalne wcześniej doświadczenia z obszaru zarządzania informacją i pozwoliła spojrzeć na nasz zawód trochę z boku. Efektem tego jest zupełnie inna percepcja potrzeb czytelnika, widza czy słuchacza i ten filtr będę starała się nałożyć w porannych rozmowach z politykami i ekspertami. Czeka nas brutalna i brudna kampania wyborcza, bo stawka tych wyborów jest ogromna. Nie zostawiam dotychczasowych projektów, po prostu nieco wydłużam mój dzień pracy - dodaje.


„Poranna rozmowa” to format wideo emitowany „na żywo” od poniedziałku do piątku o godzinie 8:30 na portalu gazeta.pl oraz na profilu portalu na Facebooku. Program, prezentowany na stronie głównej gazeta.pl od 2018 roku, poświęcony jest zagadnieniom ze światów polityki, ekologii i społeczeństwa. Jego gośćmi są postaci życia publicznego i politycznego. W najnowszym sezonie porannego programu gazeta.pl drugim prowadzącym będzie w dalszym ciągu Jacek Gądek (więcej tutaj).
 
Karolina Hytrek-Prosiecka jest prowadzącą program „Poranna rozmowa”, foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl
Karolina Hytrek-Prosiecka jest prowadzącą program „Poranna rozmowa”, foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl


„Poranna rozmowa” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8:30 na portalu gazeta.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...