Darmowy kanał dokumentalny wedo big docs

dodano: 2022-09-23 17:40
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Wedo big docs Niemiecka spółka Video Solutions AG uruchamia kolejny finansowany z reklam linearny kanał streamingowy. Działający w modelu FAST (bezpłatna telewizja z reklamami) wedo big docs ruszy jeszcze tej jesieni 2022 roku w Niemczech, Austrii i Szwajcarii na Zattoo oraz na waipu.tv w Niemczech.

Video Solutions AG


W Wielkiej Brytanii wedo big docs będzie dystrybuowany w Netgem TV, natomiast w Grecji i na Cyprze w Digitaltree. Nowy kanał jeszcze nie pojawił się na oficjalnej liście Zattoo czy waipu.tv. Jednak, jak informuje Video Solutions AG, będzie dostępny od 4 października br.. Oczywiście nie można wykluczyć ewentualnych przesunięć w uruchomieniu przez dostawców.

wedo big docs to pierwszy kanał, który powstał w kooperacji Video Solutions AG z Big Media Holdings, jednym z wiodących na świecie studiów zajmujących się produkcją filmów non-fiction. Planowane są dalsze wspólne kanały FAST.

Start wedo big docs następuje po ekspansji Video Solutions AG z kanałem filmowym wedo movies, który niedawno pojawił się w telewizji internetowej Zattoo oraz dla gospodarstw domowych z satelity Astra 19,2°E jako przekaz HbbTV. Stację można również znaleźć w ofercie Magenta TV niemieckiego Telekomu oraz na platformach Samsung TV Plus, waipu.tv, LG Channels, Philips, Xiaomi, Netgem i TCL.

Źródło: digitalfernsehen.de
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...