MTV XMAS i NOW XMAS już startują

dodano: 2022-11-05 10:35
autor: RO | źródło: helpforum.sky.com/satkurier.pl

choinka święta W najbliższych dniach kolejne kanały muzyczne w Wielkiej Brytanii zmienią wizerunek na świąteczny i będą prezentować największe przeboje na Boże Narodzenie. W poniedziałek, 7 listopada br. MTV 90s zmieni się w MTV XMAS, natomiast w środę, 9 listopada br. NOW90s przekształci się w NOW XMAS. Brytyjski Sky potwierdził planowane przez nadawców zmiany na oficjalnym forum pomocy technicznej.

Netia święta grudzień


Sky informuje także, że w piątek, 11 listopada br. płatny kanał filmowy Sky Drama zacznie nadawać pod nazwą Sky Christmas. Abonenci Sky UK obejrzą najlepsze filmy związane z Bożym Narodzeniem.

Z powyższych kanałów do odebrania w Polsce bez żadnych opłat będzie NOW XMAS. Transmisja nieszyfrowana (FTA) w wiązce europejskiej satelity Astra 2G (28,2°E) na częstotliwości 11,553 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK). Stacja pojawi się na pozycji programowej NOW 90s.

W ramówce świątecznych kanałów muzycznych z Wielkiej Brytanii nie zabraknie największych hitów, zarówno klasycznych, jak i współczesnych w wykonaniu takich artystów i zespołów, jak Wham!, John Lennon, Elton John, Frank Sinatra, Shakin' Stevens, Tina Turner, Whitney Houston, Kylie Minogue, Mariah Carey, Britney Spears, Coldplay, Paul McCartney, Dean Martin, Marcy Grey, Train czy Ariana Grande.
 
NOW XMAS dostępny już od środy, 9 listopada br.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...