Filmowy grudzień w TVP Kobieta

dodano: 2022-12-02 18:36
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

TVP Kobieta W grudniu TVP Kobieta zaprasza na filmowe premiery. Widzowie obejrzą m.in.: „Zakochani w Rzymie”, „Love, Rosie”, „Za jakie grzechy”, „Miłość w spadku”, „Pianistę” czy „Żółty szalik”. Nie zabraknie również propozycji dla miłośników polskich komedii, wśród nich „Kingsajz” i „Ranczo Wilkowyje”.

TVP Kobieta


Już od początku grudnia TVP Kobieta zapewni widzom doskonałe kino pełne świątecznej atmosfery.
3 grudnia o godz. 21:30 antena wyemituje komedię romantyczną, dzięki której widzowie będą mogli przenieść się do irlandzkiej wioski i zobaczyć jak wyglądają „Wymarzone święta”. Kolejną propozycją, która wprowadzi widzów w klimat świąt, będzie „Kochajmy się od święta” (5 grudnia, godz. 21:30). Film o czterech pokoleniach rodziny Cooperów, którzy tradycyjnie, jak co roku spotykają się przy świątecznym stole. Tym razem podczas kolacji wyjadą na jaw skrzętnie skrywane tajemnice. Czy sekrety zepsują wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia? W rolach głównych John Goodman, Diane Keaton i Olivia Wilde.

Dla fanów świątecznych komedii romantycznych TVP Kobieta przygotowała jeszcze jedno pasmo filmowe.
W grudniowe niedziele o 17:40 antena zaprasza na specjalny świąteczny seans filmowy. W repertuarze m.in.: „Randka z księżniczką” (4 grudnia). Tytułowa księżniczka zatrudnia się w ośrodku narciarskim w górach. Wpada w oko przystojnemu właścicielowi kurortu, który nie wie, że ma do czynienia z prawdziwą księżniczką.

11 grudnia antena zaprasza na komedię romantyczną „Święta jak marzenie”.
Główna bohaterka Laura, po wielu latach wraca do rodzinnego miasta, by nadzorować remont sali widowiskowej, która ma być gotowa do Świąt Bożego Narodzenia. Niespodziewanie spotyka swoją dawną miłość. Czy dawne uczucie odżyje? A 18 grudnia widzowie poznają historię pary, którą zbliżyła miłość do czworonogów w komedii „Weź pieska na święta”.

W stałym codziennym paśmie filmowym o godzinie 21:30 widzowie zobaczą m.in.: film „Zakochani w Rzymie” (4 grudnia), „Love Rosie” (8 grudnia), „Miłość w spadku” (12 grudnia) „Julieta” (16 grudnia) w reżyserii Pedro Almodovara - to trzymająca w napięciu historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Kolejną propozycją przygotowaną dla widzów TVP Kobieta jest film „Dotknij nieba” - opowieść o niesamowitej piosence, która powstała z miłości do muzyki, wiary i marzeń. Na seans antena zaprasza 18 grudnia. 19 grudnia widzowie będą mogli obejrzeć film „Za jakie grzechy”. „Jak ona to robi” to oferta dla fanów gwiazdy „Seksu w wielkim mieście”. Sarah Jessica Parker wcieli się w rolę Kate, ambitnej menadżerki. Kobieta godzi karierę i życie rodzinne do czasu, gdy zaczyna współpracę z atrakcyjnym Jackiem. Co wyniknie z tej znajomości? Odpowiedź już 30 grudnia.

Wśród filmowych propozycji na grudzień na antenie TVP Kobieta znajdą się także klasyki polskiego kina - pełną humoru i ciepła tragikomiczną opowieść „Żółty szalik” widzowie będą mogli obejrzeć 15 grudnia o godz. 21:30, a „Pianistę” – ekranizację okupacyjnych wspomnień Władysława Szpilmana 17 grudnia o tej samej godzinie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...