Polsat News z nową grafiką

dodano: 2022-12-19 10:34 | aktualizacja: 2022-12-22 20:58
autor: Janina Klepacka | źródło: satkurier.pl

Polsat News grafika 2022 360px 19 grudnia br. informacyjny kanał Polsat News pokazał nową grafikę na swojej antenie. Zmieniono paski informacyjne, ekrany z podpisami gości oraz zapowiedzi większości programów. Zmieniono czcionkę - oczywiście logo kanału Polsat News pozostało to samo.

Polsat News nowa grafika 2022 760px


Projekt grafiki na antenie stacji Polsat News został przygotowany przez zespół autopromocji i oprawy kanału.

Przypomnijmy, że wcześniejsza grafika Polsatu News, z małymi zmianami kolorów, była stosowana od początku transmisji, czyli od czerwca 2008 r. Te kolory zawsze były stonowane, bez krzykliwych i staromodnych barw czerwonych i żółtych. Teraz jest więcej granatowego, białego i niebieskiego w różnych odcieniach.

Przy zapowiedziach programów wykorzystywane są znane elementy identyfikacyjne całej Grupy Polsat Plus. Mowa o charakterystycznych falach znanych z oprawy innych kanałów Polsatu.
 
Nowa grafika Polsat News

Na paskach i wizytówkach jest teraz wykorzystywana ta sama czcionka z identyfikacji Grupy Polsat Plus. Bez zmian pozostało logo Polsat News.

Całość wygląda bardzo profesjonalnie i według nas to najlepsza grafika ekranowa wśród polskich stacji informacyjnych. Na najniższym miejscu jest TVP Info, gdzie paski i oprawa wręcz rażą - odrzucają widzów od oglądania - konieczne duże zmiany.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...