Polsat News z nową grafiką

dodano: 2022-12-19 10:34 | aktualizacja: 2022-12-22 20:58
autor: Janina Klepacka | źródło: satkurier.pl

Polsat News grafika 2022 360px 19 grudnia br. informacyjny kanał Polsat News pokazał nową grafikę na swojej antenie. Zmieniono paski informacyjne, ekrany z podpisami gości oraz zapowiedzi większości programów. Zmieniono czcionkę - oczywiście logo kanału Polsat News pozostało to samo.

Polsat News nowa grafika 2022 760px


Projekt grafiki na antenie stacji Polsat News został przygotowany przez zespół autopromocji i oprawy kanału.

Przypomnijmy, że wcześniejsza grafika Polsatu News, z małymi zmianami kolorów, była stosowana od początku transmisji, czyli od czerwca 2008 r. Te kolory zawsze były stonowane, bez krzykliwych i staromodnych barw czerwonych i żółtych. Teraz jest więcej granatowego, białego i niebieskiego w różnych odcieniach.

Przy zapowiedziach programów wykorzystywane są znane elementy identyfikacyjne całej Grupy Polsat Plus. Mowa o charakterystycznych falach znanych z oprawy innych kanałów Polsatu.
 
Nowa grafika Polsat News

Na paskach i wizytówkach jest teraz wykorzystywana ta sama czcionka z identyfikacji Grupy Polsat Plus. Bez zmian pozostało logo Polsat News.

Całość wygląda bardzo profesjonalnie i według nas to najlepsza grafika ekranowa wśród polskich stacji informacyjnych. Na najniższym miejscu jest TVP Info, gdzie paski i oprawa wręcz rażą - odrzucają widzów od oglądania - konieczne duże zmiany.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...