Koniec Trace Xmas - wraca Trace Hits

dodano: 2023-01-05 11:20
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

Trace Xmas Trace Hits logo brytyjska stacja muzyczna 360px Brytyjska telewizja muzyczna Trace Xmas powróciła do swojego regularnego programu muzycznego po Świętach Bożego Narodzenia i powróciła do swojej pierwotnej marki - Trace Hits. Przypomnijmy, że Trace Hits  jest nadawany w wersji niekodowanej (FTA) z transpondera Astry 2F (28,2°E) w brytyjskiej wiązce i w Polsce praktycznie nie jest osiągalny (jedynie na zachodzie w dużych anten satelitarnych).

Trace Hits


Trace Xmas był tymczasowym kanałem poświęconym świątecznym i zimowym hitom.
Tym razem program tej stacji muzycznej skupiający się na najpiękniejszych świętach i okresach w roku zmienił się już 3 września 2022 roku. Był to pierwszy bezpłatny kanał telewizyjny poświęcony świętom Bożego Narodzenia.

Kanały świąteczne są powszechne na rynku brytyjskim zarówno w FTA, jak i PPV (pay-per-view).
Telewidzów należy wciągnąć w prawdziwie świąteczną atmosferę i romantyczny świąteczny klimat, a reklamodawcom daje możliwość dotarcia do widzów i potencjalnych klientów, ze specjalnymi ofertami produktów i usług.

Trace Hits (dawniej Trace Xmas) nadaje bezpłatnie (FTA) z transpondera w brytyjskiej wiązce. Zasięg obejmuje Wyspy Brytyjskie z rozszerzeniem na inne obszary Europy. Europa Środkowa nie jest już w obszarze gwarantowanego odbioru, jednak odbiór jest możliwy z bardzo dużych anten satelitarnych (2-3m) i tylko w niektórych obszarach, np. na wschodzie Polski jest nieosiągalna nawet z anten 3m. 

Parametry techniczne - Trace Hits (wcześniej Trace Xmas):

Astra 2F (28,2°E), 11,343 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6, DVB-S /QPSK, FTA

Źródło: parabola.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...