Vivacom w czołówce operatorów TV Sat [wideo]

dodano: 2023-01-19 18:24 | aktualizacja: 2023-01-27 14:49
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Vivacom Bułgarski Vivacom, będący częścią United Group, otrzymał najwyższe uznanie w międzynarodowym rankingu. Firma została uznana za największego operatora teleportów satelitarnych na świecie pod względem wzrostu przychodów z usług satelitarnych dla klientów biznesowych.

United Group Nova Total TV Vivacom platforma bałkańska satkurier pl 760px


Światowe Stowarzyszenie Teleportów (WTA) opublikowało ranking "Top Teleport Operators of 2022", z którego wynika, że bułgarski operator satelitarny Vivacom dołączył do grona 20 największych światowych firm w oparciu o przychody ze wszystkich niestandardowych źródeł komunikacji, w tym operatorów stacji uplink i flot satelitarnych.

Vivacom zajmuje jedno z wyższych pozycji w rankingach WTA zaledwie 2 lata po wejściu w skład United Group. Po serii nowych inwestycji w rozwój stacji naziemnej Plana, skoncentrowanej na usługi przeznaczone dla klientów biznesowych, Vivacom uzyskał najwyższy możliwy poziom certyfikacji Tier 4 od WTA w 2021 roku.
 

W ciągu ostatnich 10 lat Vivacom zainwestował ponad 10 mln euro w rozwój usług satelitarnych dla klientów biznesowych, rozszerzając współpracę z największymi operatorami i dostawcami treści.

Vivacom świadczy usługi w Europie, Afryce, Ameryce Południowej i Azji, nadając ponad 500 kanałów telewizyjnych do wielu milionów gospodarstw domowych na całym świecie. Ponadto zapewnia łączność z trudno dostępnymi miejscami na świecie, w tym z Antarktydą.

United Group jest operatorem płatnej telewizji i usług szerokopasmowych w Europie Południowo-Wschodniej z siedzibą w Amsterdamie.

Źródło: broadbandtvnews.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...