Nowe pasmo filmowe w TVC

dodano: 2023-01-31 13:32
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVC/satkurier.pl

TVC „TVCodziennie o 20:00 FILMY, FILMY FILMY” to nowe pasmo TVC z rewelacyjnymi filmami, od kultowych filmów XX wieku, przez najnowsze komedie, aż po wysokobudżetowe kino.

TVC


We wtorek, 31 styczna wejdź w centrum katastrofy, gdzie ziemia się trzęsie i wszystko się rozpada... W samym środku wydarzeń jest dwóch superbohaterów, ojciec i syn, którzy razem muszą uratować całe miasto przed klęską żywiołową, koniecznie obejrzyjcie „Górę śmierci” (2021, Chiny).

Środa i hit komediowy „Rozmowy kontrolowane” (1991, Polska) z rewelacyjną obsadą: Stanisław Tym, Krzysztof Kowalewski, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Jerzy Bończak, Marian Opania.

Nieakceptowana relacja, oburzona arystokracja, a mimo to uczucie jego do niej nie wygasa. Czwartkowy film na podstawie powieści o tym samym tytule - „Trędowata” (1976, Polska), niejednego zaskoczy, jaką potęgą jest prawdziwa miłość.

Piątek weekendu początek i akcja! Kryminalne intrygi, śmierć męża, jego fortuna, którą chce każdy. Film „Szarada” (1963, USA) jest pełen zagadek, a żeby je rozwiązać wystarczy włączyć TVC o 20:00 w piątek.

Zakręcona komedia o wojakach, którzy kombinują, jak nie pójść na wojnę. W sobotę nadawca stawia na klasykę polskiego kina, czyli „C.K. Dezerterów” (1985, Polska, Węgry).

Koniec tygodnia, jak to zwykle bywa, coś się kończy, a coś zaczyna, tak jak w „Happy New Year 2” (2021, Słowacja, Czechy). Zwariowana komedia romantyczna, w której para przygotowująca się do ślubu napotyka same przeszkody, a co najciekawsze tworzy im je własna rodzina i znajomi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...