Televio wprowadza aktualizację aplikacji dla przeglądarek

dodano: 2023-02-24 10:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio Telewizja internetowa Televio zaktualizowała aplikację dla przeglądarek internetowych. W nowej wersji znajduje się więcej szczegółów o audycjach, w tym na przykład informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych. Użytkownicy mogą również liczyć na bardziej przejrzysty wygląd informacji o programach. Nowością jest także funkcja powiadomień, która pozwoli widzom być na bieżąco z informacjami o usłudze i nowościami w telewizji.

Televio


Platforma Televio wprowadziła w lutym dwie znaczące aktualizacje dla swoich aplikacji.

Zwolennicy oglądania telewizji na komputerze mogą już cieszyć się ulepszoną wersją informacji o programach. Funkcja ta została rozbudowana o nowe szczegóły, dzięki czemu widzowie mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo całość otrzymała bardziej przystępny wygląd.

W nowej wersji, poza podstawowymi informacjami, jak tytuł i opis programu, można znaleźć powiadomienie o tym, w jakim czasie dana audycja pojawi się na antenie. Wprowadzono również informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych i napisach.

W przypadku seriali w szczegółach audycji uwzględniono listę poszczególnych odcinków wraz z opisem. Do listy dodano również przyciski, które jeszcze szybciej pozwalają zapisywać pojedyncze odcinki. Nie zapomniano oczywiście o możliwości nagrywania całego sezonu serialu lub programu. Jej wygląd został odświeżony, dzięki czemu nie sposób jej pominąć.
 
Informacje o programach w Televio
Informacje o programach w Televio

Nowa wersja informacji o programach zawiera:
  • Tytuł programu wraz z opisem i informacją o twórcach i obsadzie.
  • Data i godzina emisji, a także czas trwania audycji.
  • Informacja o tym, w jakim czasie audycja będzie dostępna.
  • Przyciski pozwalające w szybki sposób przejść do audycji lub ją nagrać.
  • Przycisk pozwalający skopiować link do udostępnienia programu.
  • Dostępne ścieżki dźwiękowe i napisy.
  • Linki do zewnętrznych baz filmowych.
 

– Nowa wersja informacji o programie jest bardzo przejrzysta i zawiera wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Użytkownicy dowiedzą się z niej, kiedy i gdzie audycja była lub będzie emitowana, jak długo trwa oraz jakie ścieżki dźwiękowe i napisy są dla niej dostępne. Oczywiście jest też opis programu, jego twórców i obsady. To kolejny krok ku praktycznym rozwiązaniom, które oferujemy naszym klientom – mówi Denis Bolješik, Brand Manager Televio.

Poza aktualizacją sposobu prezentacji informacji o programach, wprowadzono również zupełnie nową funkcję – system powiadomień. Dzięki niemu subskrybenci mogą być na bieżąco ze zmianami w usłudze, a także doniesieniami o nowościach w telewizji. Platforma regularnie publikuje nowe wpisy, aby widzowie mogli być pewni, że nic im nie umknie.

Użytkownicy zostają poinformowani o wiadomości za pomocą klasycznej ikony dzwonka. Powiadomienia wyświetlane są w odrębnym widoku i usuwane automatycznie z aplikacji po określonej dacie wygaśnięcia.

Funkcja ta jest na razie dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, Smart TV z systemem Android TV, a także na stronie internetowej Televio. Niedługo ma pojawić się również w aplikacjach na Samsung Smart TV i LG Smart TV.
 
System powiadomień w Televio
System powiadomień w Televio
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...