Polsat Box 4K - aktualizacja oprogramowania dekodera

dodano: 2023-03-08 17:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Polsat Box 4K 7 marca br. rozpoczął się proces aktualizacji oprogramowania dekoderów Polsat Box 4K. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie aplikacji Disney+. Nowa wersja software'u oznaczona jest numerem 1.8.36.

Polsat Box 4K


- Aplikacja Disney+ trafi na dekodery Polsat Box, rozpoczęliśmy proces aktualizacji oprogramowania, odbywa się ona partiami, a o szczegółach będziemy informowali wkrótce - powiedziała satkurier.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

Jest to już kolejna w ostatnim czasie aktualizacja oprogramowania dekoderów Polsat Box 4K. W lutym dodano funkcję wyszukiwania głosowego oraz zmieniono wygląd menu głównego wprowadzając nawigację pionową.

Aktualizacja odbywa się automatycznie i może potrwać do pół godziny. W tym czasie nie należy odłączać dekodera od prądu.

Dostawcą oprogramowania dla Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite jest ADB. Software bazuje na interfejsie graphyne.

Dodajmy, że platforma Polsat Box wprowadziła oferty łączone z Disney+ wraz z premierą tego serwisu streamingowego w Polsce dnia 14 czerwca ub.r.

Disney+ jest pierwszą aplikacją od zewnętrznego dostawcy wprowadzoną na dekoder Polsat Box 4K. Użytkownicy mogą też korzystać z Polsat Box Go.
 
Disney+ już w menu Polsat Box 4K
Aplikacja Disney+ uruchomiona na dekoderze Polsat Box 4K
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...