Vodylla.pl - nowa platforma streamingowa z dokumentami

dodano: 2023-05-08 14:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Vodylla.pl

Vodylla platforma streamingowa logo 360px 8 maja wystartowała Vodylla, tematyczna platforma streamingowa dedykowana ekscytującym filmom dokumentalnym. Skierowana jest do dorosłego widza, który interesuje się wielką polityką, historią, konfliktami zbrojnymi, misjami elitarnych sił specjalnych czy rywalizacją wywiadów. Vodylla.pl nie jest platformą familijną. To mocne dokumenty pokazujące prawdę, która wywołuje autentyczne emocje, często silniejsze niż w przypadku filmów fabularnych. Uzupełnieniem oferty tematycznej dostarczającej adrenaliny są filmy o ikonach pop kultury oraz doskonała rozrywka.

Vodylla platforma streamingowa 760px


 
Vodylla ma wciskać w fotel

Na świat Vodylli składają się świetne dokumenty kinowe, w tym światowe hity nominowane do Oscara, nagradzane na festiwalach filmowych jak Sundance czy Tribeca, krótsze dokumenty telewizyjne tak lubiane przez Polaków oraz unikalne mini seriale i wieloodcinkowe seriale dokumentalne. Do powiększanej o przebojowe dokumenty i formaty rozrywkowe biblioteki zagranicznych filmów wkrótce dołączą wyjątkowe, oryginalne produkcje dokumentalne RDF Entertainment z Bielska -Białej.

Pierwsza premiera, która poruszy miliony Polaków, już za kilkanaście dni. Przygotujcie się na wielką niespodziankę! 

- Vodylla jest platformą tematyczną, która nie konkuruje ze względu na swoją specjalizację z gigantami streamingu.  Zbieramy w jednym miejscu w sieci świetne, legalne dokumenty od głównych światowych dystrybutorów, które zaspokajają potrzebę przeżywania autentycznych emocji. Udowadniamy, że film dokumentalny może być bardziej ekscytujący niż fabularny

- mówi Przemysław Petryszyn z RDF Entertainment, właściciela Vodylli  i  dodaje:

- 19,90 zł za miesięczną subskrypcję to cena za wysoka dla użytkownika niezainteresowanego ofertą platformy, ale przystępna dla właściwego odbiorcy Vodylli. Pozwala nam utrzymać i rozwijać wartościowy produkt.


Vodylla.pl na start

Na pierwsze tygodnie Vodylla dysponuje 500 godzinami wyspecjalizowanego contentu i setkami godzin zakontraktowanych materiałów, z których wiele jest właśnie przygotowywanych w wersji na polski rynek. Widz poszukujący ekscytujących filmów dokumentalnych ma z czego wybierać.

Na początek polecamy wybitny, nominowany do Oscara dokument „Cartel Land” o ludziach po obu stronach granicy amerykańsko-meksykańskiej, którzy walczą z brutalnym kartelem narkotykowym, czy film „Ja. Snajper” – wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. „Neavy Seals. Prawdziwa historia” pokazuje z wykorzystaniem oryginalnych dokumentów działania tej elitarnej jednostki od plaż Normandii, przez wojnę w Korei i Wietnamie, po Irak i Afganistan. Dwuczęściowy „Queen. Nasze dni” to wielowymiarowy portret zespołu i Freddiego Mercurego.

Nieznane zdjęcia, archiwalne nagrania, wywiady i duuużo muzyki.
Show must go on! Pośród formatów rozrywkowych można polecić szczególnie „Family Feud”, oryginalną amerykańską, komediową i niegrzeczną Familiadę, którą prowadzi charyzmatyczny showman Steve Harvey, jak też relaksujący, pełen humoru „Moon Talk”, czyli rozmowy z polskimi gwiazdami przy świetle Księżyca.

Szczegóły

W pierwszym okresie Vodylla jest platformą przeglądarkową, nie wymagającą instalacji żadnych aplikacji, dostępną pod adresem www.vodylla.pl. Użytkownicy telefonów marki Apple mogą streamingować z komórki bezpośrednio na telewizor. Płatność 19,90 zł miesięcznie za jednostanowiskową subskrypcję dokonuje się za pomocą systemu płatności Przelewy 24 poprzez karty płatnicze Visa i MasterCard. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...