AXN Movies debiutuje w Hiszpanii

dodano: 2023-05-09 19:25
autor: RO | źródło: axn.es/mundoplus.tv

AXN Movies Od 1 maja br. hiszpańscy widzowie płatnej telewizji mogą oglądać nowy kanał filmowy AXN Movies na pierwotnej pozycji programowej AXN White. To decyzja amerykańskiego koncernu Sony Pictures Television (SPT), który postanowił wycofać markę AXN White z Hiszpanii. Nowa stacja jest oferowana we wszystkich sieciach dystrybucyjnych. Niektórzy operatorzy zastosowali jednak nową politykę handlową wobec uruchomionej marki.

AXN Movies


Bez uprzedniego powiadomienia, bez jakiejkolwiek komunikacji lub promocji, operator Movistar Plus+ wprowadził AXN Movies w postaci opcjonalnego kanału subskrypcyjnego w cenie 1,49 euro miesięcznie.

Wchodząc na transmisję kanału ze strony internetowej Movistar Plus+ lub korzystając z aplikacji mobilnej, pojawia się komunikat informujący o tym, że aby dalej cieszyć się kanałem od 8 maja br., konieczne jest zakontraktowanie go jako kanału à la carte z dekodera. AXN Movies jest również dystrybuowany satelitarnie w jakości SD i HD przez satelitę Astra 1KR (19,2°E).

Movistar Plus+ stał się jedynym operatorem, który pobiera dodatkową opłatę za dostęp do kanału. Poprzednia stacja AXN White była umieszczona w pakiecie podstawowym. Abonenci nie kryją oburzenia.

AXN Movies to marka w 100% poświęcona filmom w najróżniejszych gatunkach.
Oferta obejmuje tytuły od filmów przygodowych i thrillerów po komedie, romanse i science fiction. Filmy AXN uzupełniają obszerny katalog debiutanckich seriali i tytułów filmowych SPT skupiających się na akcji i dramacie. Zróżnicowany repertuar filmowy, jaki serwuje AXN Movies, ma zaspokoić wszystkie gusta.

AXN Movies w 2020 r. zastąpił AXN Black w Portugalii.

Źródło: mundoplus.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...