TNT Sports już 18.07 w Wielkiej Brytanii. Co wiadomo?

dodano: 2023-07-09 13:17
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

BT Sport Płatny nadawca sportowy BT Sport zostanie zastąpiony w Wielkiej Brytanii i Irlandii nową marką TNT Sports już 18 lipca 2023 roku. BT i Warner Bros. Discovery zapewniają, że widzowie nadal będą mogli oglądać wszystkie wydarzenia sportowe na żywo, które do tej pory oglądali w BT Sport.

TNT Sports


Jednak od 18 lipca subskrybenci discovery+ będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich 4 kanałów TNT Sports. Użytkownicy muszą dodać TNT Sports do istniejącego pakietu subskrypcji discovery+. Obecny pakiet Entertainment+Sport obejmuje tylko Eurosport.

Klienci Sky Q, Sky Glass i Stream mogą korzystać z discovery+ bez dodatkowych kosztów w Sky, ale prawdopodobnie nie obejmie to transmisji na żywo prowadzonych przez TNT Sports.

Co z aplikacją BT Sport?
Aplikacja BT Sport będzie aktywna przez ograniczony czas. Ostatecznie trzeba przygotować się na przejście na discovery+.

Co z TNT Sports na tradycyjnych platformach telewizyjnych?
TNT Sports będzie dostępny wszędzie tam, gdzie obecnie nadaje BT Sport.

Czy zachodzą jeszcze jakieś zmiany?
Spółka joint venture BT-Warner Bros. Discovery obejmuje również produkcję i dystrybucję Eurosport w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jednak Eurosport ma pozostać na rynku co najmniej do Letnich Igrzysk Olimpijskich 2024, które odbędą się Paryżu.

Czym TNT Sports będzie się różnić od BT Sport?
Pomimo tego, że BT i Warner Bros. Discovery twierdzą, że to tylko inna nazwa, to nowa usługa sportowa TNT będzie się różniła od swojej poprzedniczki. Stara siedziba nadawcza BT we wschodnim Londynie jest likwidowana, a niektórzy najbardziej znani prezenterzy i komentatorzy nie pojawią się w TNT Sports. W dodatku nowy TNT Sports ma być zlokalizowany w londyńskiej siedzibie Discovery w Chiswick.

Jaka oferta programowa TNT Sports UK?
Kanały w ciągu najbliższych 12 miesięcy pokażą m.in. Igrzyska Olimpijskie, Premier League, Ligę Mistrzów UEFA, Ligę Europy UEFA, Premiership Rugby, MotoGP, UFC, boks, WWE, tenisowe Wielkie Szlemy, kolarskie Grand Toury i sporty zimowe.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...