Kolejna podwyżka Viaplay? Mamy oficjalny komentarz

dodano: 2023-07-11 11:37 | aktualizacja: 2023-07-11 12:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: powrotroberta.pl/satkurier.pl

Viaplay Autor bloga powrotroberta.pl zauważył, że w sklepie App Store ceny zakupu w aplikacji Viaplay zostaną podniesione od 2 sierpnia br. Przykładowo, cena zakupu pakietu Viaplay Total wzrośnie z 55 zł do 60 zł miesięcznie, Viaplay Medium z 40 zł do 45 zł, a Viaplay Filmy i Seriale z 15 zł na 16,99 zł. Czy oznacza to kolejną podwyżkę w platformie streamingowej Viaplay? Portal satkurier.pl uzyskał od biura prasowego Viaplay komentarz w tej sprawie.

Viaplay


W sklepie App Store dla urządzeń iPhone, iPad, iPod touch i Apple TV można zauważyć, że w aplikacji Viaplay ceny zakupu różnią się od tych powszechnie obowiązujących.
 

Może to niepokoić, ponieważ Viaplay podniósł ceny całkiem niedawno - 1 marca br. Pełna oferta Viaplay kosztuje teraz 55 zł miesięcznie zamiast 34 zł. Wprowadzono też dwa nowe pakiety: Medium oraz Filmy i Seriale.

Redakcja satkurier.pl zwróciła się do biura prasowego Viaplay z prośbą o komentarz w sprawie ewentualnej kolejnej podwyżki. Okazało się, że subskrybenci Viaplay mogą spać spokojnie, ponieważ zmiany dotyczą wyłącznie subskrypcji opłacanych za pośrednictwem Apple/iTunes.
 

- Viaplay nieustannie dąży do udoskonalania swoich usług, by zapewniać użytkownikom najlepszy wybór treści rozrywkowych, włączając w to transmisje sportowe z najważniejszych wydarzeń, takich jak wyścigi Formuły 1, gale KSW czy mecze Premier League i Bundesligi. Współpracujemy także z partnerami zewnętrznymi, aby umożliwić dostęp do naszej platformy jak najszerszej grupie odbiorców.

Apple, jako zewnętrzny dostawca, przy zakupie subskrypcji Viaplay za pośrednictwem systemu iTunes dolicza dodatkową opłatę do regularnej ceny pakietowej. Dlatego ceny pakietów Viaplay oferowane przez Apple są nieco wyższe, niż w przypadku ich bezpośredniego zakupu na Viaplay. Zmiany te dotyczą wyłącznie subskrypcji opłacanych za pośrednictwem Apple/iTunes

- poinformowało satkurier.pl biuro prasowe Viaplay.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...