Kanały 4fun przejęte przez Grupę Polsat Plus

dodano: 2023-07-21 12:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Polsat Plus

4fun.tv Grupa Polsat Plus została większościowym udziałowcem spółek do których należą serwis naEkranie.pl oraz kanały telewizyjne 4un.tv, 4fun Kids i 4fun Dance. Spółki zawarły jednocześnie wieloletnią umowę inwestycyjną, na mocy której wspólnie będą rozwijać dotychczasowe biznesy 4fun i naEkranie.pl. Na czele obu spółek w randze prezesa zarządu pozostaje Mateusz Górecki.

4fun.tv 4fun Dance 4fun Kids


- Cieszymy się, że naEkranie.pl i kanały 4fun dołączają do naszej Grupy. Nabycie udziałów w 4fun i naEkranie.pl traktujemy jako długoterminową inwestycję. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu aktywnemu wsparciu i zaangażowaniu pozycja i znaczenie obu marek będą dynamicznie rosły - komentuje Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat.

- Współpraca z Telewizją Polsat i z całą Grupą Polsat Plus oraz wynikające z niej różnego rodzaju obecne jak i przyszłe synergie to dla 4fun i naEkranie.pl kolejny bardzo ważny krok w historii spółek. Wierzę, że wspólnie osiągniemy znacznie więcej i znacznie szybciej, a przed kanałami 4fun i serwisem naEkranie.pl roztacza się świetlana przyszłość. W tym miejscu pragnę podziękować zespołom obu firm, a tak naprawdę rodzinie 4fun i naEkranie.pl za zaangażowanie, które umożliwiło dotarcie do tego ważnego punktu w historii obu marek - komentuje Mateusz Górecki, współwłaściciel i prezes 4fun oraz naEkranie.pl.

naEkranie.pl to serwis internetowy o tematyce popkulturowej piszący o filmach, serialach, książkach, komiksach i grach, a także o technologiach. Co miesiąc przyciąga na swoje łamy minimum 2 mln czytelników i generujących ponad 20 mln odsłon, informuje Grupa Polsat Plus.

4fun.tv jest obecny na rynku telewizyjnym od 14 lutego 2004 roku. Za rok świętować będzie zatem 20-lecie nadawania. To muzyczny kanał telewizyjny nadający muzykę rozrywkową, od lat charakteryzujący się poza emisją teledysków także bardzo mocną interakcją z widzami.

4fun Dance jest obecny na rynku telewizyjnym od 27 września 2011 roku (startował pod nazwą TV Disco). To kanał z polską muzyką taneczną - disco polo i dance.

4fun Kids to najmłodsze dziecko w rodzinie 4fun - muzyczno-edukacyjny i interaktywny kanał dla dzieci. Swoją premierę miał 1 września 2020 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...