Netflix wprowadził nową funkcję

dodano: 2023-07-25 10:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netflix

Mój Netflix Netflix wprowadził nową funkcję Mój Netflix, zaprojektowaną, by ułatwić i przyśpieszyć wybór tytułów do obejrzenia. Nowa karta, dostępna globalnie na urządzeniach z systemem iOS i Android*, zapewnia łatwy dostęp do pobranych materiałów, polubionych filmów, seriali i programów oraz tytułów zapisanych na Mojej liście. Użytkownicy znajdą tam również informacje o obejrzanych zwiastunach, ustawionych przypomnieniach, tytułach, których nie obejrzeli do końca lub które oglądali ostatnio, a nawet więcej.

Mój Netflix


Kiedy jesteś poza domem z telefonem, możesz przejść bezpośrednio do karty Mój Netflix, aby szybko wybrać coś do obejrzenia spośród zapisanych lub pobranych tytułów. Oczywiście możesz też w dalszym ciągu przeglądać stronę główną i inne sekcje w aplikacji, aby przeszukiwać pełen katalog tytułów, informuje Netflix.

Im częściej zareagujesz na tytuły, które Ci się spodobały (na przykład zapisując więcej thrillerów akcji do swojej listy lub dodając kciuk w górę przy każdym sezonie ulubionego serialu), tym więcej tytułów znajdzie się na Twojej karcie Mój Netflix.

*Funkcja jest dostępna od 24 lipca br. na urządzeniach z systemem iOS, natomiast użytkownicy systemu Android będą mogli skorzystać z niej na początku sierpnia br.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...