FIFA+ na kolejnych platformach

dodano: 2023-07-26 15:26
autor: Jerzy Kruczek | źródło: FIFA/satkurier.pl

FIFA+ FIFA+ trafiła na pięć grup urządzeń: Samsung TV, LG, VIDAA, Amazon Fire i Android TV. Jako kanał FAST jest dostępna na platformach: Samsung TV Plus, LG Channels, VIDAA Kanały, The Roku Channel i Rakuten TV. FAST to skrót od Free Ad-supported Streaming Television. Mianem tym określa się bezpłatne kanały dostępne wyłącznie w streamingu, finansowane z reklam.

FIFA+


FIFA+ oferuje szeroką gamę treści oryginalnych, transmisje na żywo oraz materiały archiwalne. Jak informuje FIFA, w ciągu pierwszego roku działalności FIFA+ pozyskała 211 mln unikalnych użytkowników dla relacji z Mistrzostw Świata Katar 2022, a także 190 mln wyświetleń podsumowań i skrótów meczów. Całe archiwum MŚ 2022, w tym powtórki meczów, zostało udostępnione na platformie na początku lipca, wraz z filmem dokumentalnym o kobiecej piłce nożnej „All Roads Lead Down Under”.
 

- Jesteśmy podekscytowani, że możemy udostępnić fanom FIFA+ za pośrednictwem tych aplikacji i platform, poszerzając nasz zasięg i czyniąc piłkę nożną bardziej dostępną dla szerszej publiczności - powiedziała Charlotte Burr, Director of Strategy, Digital and FIFA+ w FIFA.

- Naszym celem jest łączenie fanów z każdego zakątka świata i zapewnianie im niezrównanego dostępu do sportu, który kochają. To rozszerzenie jest znaczącym krokiem w kierunku realizacji tej wizji i udostępnienia wszystkim pięknej gry. Każda wprowadzana przez nas innowacja ma na celu rozwój piłki i chcemy podziękować wszystkim platformom CTV i FAST za ich wsparcie w realizacji tego celu. FIFA jest zaangażowana w wykorzystywanie platform cyfrowych do tworzenia integracyjnych i wciągających doświadczeń piłkarskich dla wszystkich - dodała.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...