CNN Max - nowy kanał informacyjny na platformie Max

dodano: 2023-08-28 10:16 | aktualizacja: 2023-08-28 15:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CNN/satkurier.pl

CNN Max 27 września br. w Stanach Zjednoczonych wystartuje CNN Max - całodobowy kanał, a właściwie strumień wideo z najświeższymi informacjami, dostępny w ramach platformy streamingowej Max należącej do Warner Bros. Discovery. Dodajmy, że tuż przed połączeniem WarnerMedia z Discovery uruchomiona została usługa streamingowa CNN+, która to została zamknięta przez nowe kierownictwo zaledwie po miesiącu działalności.

CNN Max


Zamknięcie CNN+ było spowodowane tym, że wizja poprzedniego zespołu zarządzającego była sprzeczna z planem dyrektora generalnego Warner Bros. Discovery, Davida Zaslava, aby wszystkie marki firmy zgromadzić w jednej usłudze streamingowej. Teraz, po półtora roku uda się zrealizować ten cel - treści CNN trafią pod skrzydła Max jako CNN Max.

CNN Max będzie oferować wybrane treści z kanałów CNN US i CNN International, a także m.in. nowe programy stworzone specjalnie na potrzeby tego kanału, w tym „CNN Newsroom z Jimem Acostą, Rahel Solomon, Amarą Walker i Fredricką Whitfield” oraz „CNN Newsroom z Jimem Sciutto”. Jim Sciutto będzie również prowadził popołudniowe wydania serwisów informacyjnych. W CNN Max pojawią się także „Amanpour”, „Anderson Cooper 360”, „The Lead with Jake Tapper”, „The Situation Room with Wolf Blitzer”.

Nowy strumień CNN Max będzie dostępny bez dodatkowych opłat, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu, poprzez platformę Max, początkowo w wersji beta.
 

– Jakość, głębia i zasięg globalnego dziennikarstwa CNN wyróżnia tę firmę. Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem CNN Max i stworzeniem całodobowego strumienia z informacjami na żywo. CNN Max przenosi zalety CNN w zakresie globalnego gromadzenia wiadomości, najświeższych informacji i najlepszych analiz na nową platformę i nową publiczność. CNN powstało dzięki opracowaniu nowych, innowacyjnych sposobów dostarczania wiadomości, a dzięki CNN Max więcej konsumentów będzie mogło teraz znajdować, angażować się i czerpać wiedzę z reportaży CNN, co zapewni firmie wiele możliwości budowania i rozwoju w przyszłości – powiedzieli Amy Entelis, David Leavy, Virginia Moseley and Eric Sherling z CNN Worldwide.

CNN Originals zmieni nazwę na CNN Max, dzięki czemu subskrybenci Max uzyskają rozszerzony dostęp do transmisji na żywo CNN Max, CNN Originals i dodatkowych treści informacyjnych. Będzie zawierać ponad 900 odcinków bieżących i starszych programów, w tym CNN Originals „Who’s Talking to Chris Wallace?” i „The Whole Story with Anderson Cooper”, a także CNN Original Series, takie jak 13 razy nagrodzony nagrodą Emmy „Anthony Bourdain: Parts Unknown” (sezony 1-12) i dwukrotnie nagrodzony Emmy „Stanley Tucci: Searching for Italy” (sezony 1-2) oraz wyprodukowany przez CNN Films i Max Original film „Navalny”, który na początku tego roku został uhonorowany Oscarem w kategorii pełnometrażowego filmu dokumentalnego.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...