Promocja na dostęp do Disney+. Ostatnia okazja przed podwyżką

dodano: 2023-09-06 10:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: The Walt Disney Company

Disney+ 6 września br. Disney+ wprowadził ofertę promocyjną dla nowych i powracających subskrybentów. To ostatnia okazja, by skorzystać z platformy streamingowej Disney+ w obniżonej cenie, ponieważ już od 1 listopada jej regularna cena wzrośnie o 9 zł miesięcznie.

Disney+ oferta limitowana promocja The Walt Disney Company


Od 6 do 20 września br. nowi i powracający subskrybenci Disney+ w Polsce mogą subskrybować Disney+ za 6,99 zł miesięcznie przez 3 miesiące. Po 3 miesiącach nastąpi automatyczne odnowienie w nowej cenie 37,99 zł miesięcznie, jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana wcześniej. By rozpocząć subskrypcję, należy wejść na stronę www.disneyplus.com.

Przypomnijmy, że od 1 listopada br. cena subskrypcji Disney+ wzrośnie z dotychczasowych 28,99 zł do 37,99 zł miesięcznie lub z 289,90 zł do 379,90 zł rocznie (dla obecnych subskrybentów od najbliższego cyklu rozliczeniowego lub od 6 grudnia br.).

Subskrybenci Disney+ mogą oglądać najnowsze filmy i seriale od The Walt Disney Company, w tym serię z uniwersum „Gwiezdnych wojen” - serial „Ahsoka”; aktorską wersję „Małej syrenki’; wielokrotnie nagradzany serial „The Bear” i trzeci sezon wciągającego kryminału z gwiazdorską obsadą „Zbrodnie po sąsiedzku”.

W kolejnych dniach i tygodniach subskrybenci będą mogli obejrzeć również najnowszy sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy czwarty sezon „The Kardashians”. W kolejnych miesiącach w Disney+ pojawią się m.in. drugi sezon serialu Marvala „Loki” czy serialowa ekranizacja popularnej serii „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...