Kanały FOX staną się STAR. Gdzie? [wideo]

dodano: 2023-09-06 17:17
autor: RO | źródło: Serdal Erol/foxtv.bg

STAR Channel FOX stanie się STAR Channel tej jesieni. Bułgarski oddział The Walt Disney Company ujawnił nową nazwę i uderzającą tożsamość wizualną kultowego kanału telewizyjnego. FOX zostanie przekształcony w STAR Channel w dniu 1 października 2023 roku. Nadal będzie miejscem rozrywki z misją dostarczenia fanom najlepszych seriali akcji, dramatów i komedii wiodących producentów. W ramówce pozostaną odnoszące największe sukcesy seriale „Simpsonowie”, „Castle” i „Kości”.

rebranding FOX w STAR Channel w Bułgarii


Rebranding obejmie również inne kanały rozrywkowe ze stajni The Walt Disney Company w Bułgarii. FOX Life zmieni się w STAR Life, FOX Crime - STAR Crime. Wszystkie kanały zachowają swoje pozycje w elektronicznym przewodniku po programach (EPG). Podobne zmiany są planowane również w Chorwacji.
 

Dzięki rebrandingowi FOX na STAR Channel będziemy nadal dostarczać widzom historie, które znają i kochają, a także nowe flagowe tytuły. STAR Channel pozostanie domem rozrywki z udziałem światowej sławy aktorów z największych studiów na świecie. Jesteśmy podekscytowani nowym wyglądem i tożsamością kanałów. Wierzymy, że przypadną do gustu naszym widzom

- powiedział country manager The Walt Disney Company w Europie Środkowo-Wschodniej, Kakhaber Abashidze.


Rebranding STAR Channel został opracowany przez dynamiczny system projektowy, który podąża twórczą ścieżką wytyczoną przez Foxa. Twórczą inspirację zaczerpnięto z ikony logotypu STAR, uzupełnionej o centralne "cięcie", aby stworzyć wrażenie ruchu i przekształcić je w spadającą gwiazdę.

Przyczynia się to do tworzenia kreatywnej narracji wokół wizualnego opakowania marki, tworząc charakterystyczny projekt, który "oświetla" widzom drogę do najlepszych treści i historii rozrywkowych oraz flagowych seriali i ulubionych programów.

Nowa identyfikacja wizualna kanału STAR Channel zostanie po raz pierwszy zaprezentowana na żywo podczas imprezy zamykającej jedno z największych wydarzeń dla branży medialnej w regionie - konferencję NEM w Chorwacji, której gośćmi są liczni przedstawiciele branży rozrywkowej i telewizyjnej z całej Europy.
 

Źródło: foxtv.bg
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...