Nowy kanał linearny od Paramount w Niemczech

dodano: 2023-09-13 19:18
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Paramount+ Showcase Wkrótce niemiecki kanał Sky Comedy ma zakończyć nadawanie, a z drugiej strony przygotowuje się do startu Paramount+ Showcase. Nadawca platformy streamingowej Paramount+ prawdopodobnie chce uruchomić podobny kanał linearny do utworzonego w 2022 r. Sky Showcase.

Paramount+


Paramount+ Showcase będzie wizytówką programową oferty płatnej telewizji Paramount.

Pod koniec lipca nowy projekt na krótko trafił do zapowiedzi programowych Sky Deutschland, ale szybko został usunięty. Kilka dni później na forum dostawcy płatnej telewizji pojawił się wpis o planach nadawcy na wrzesień, co również usunięto. W końcu z tego samego źródła pojawiła się informacja, że uruchomienie kanału Paramount+ musi zostać opóźnione i w tej chwili nie ma określonej dokładnej daty startu.

Należy jednak zauważyć, że Sky potwierdziło poufnie, że pojawi się nowy kanał linearny Paramount+ Showcase, tylko nie wiadomo jeszcze - kiedy. Tak samo jest w przypadku Sky Comedy, który ma zostać zamknięty, a nadal brakuje oficjalnego komentarza.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...