Polsat Box, Plus i Disney+ z trasą po Polsce

dodano: 2023-09-14 15:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Polsat Plus

Disney+ Polsat Box Polsat Box, Plus i Disney+ wyruszą we wspólną trasę po Polsce z przystankami w 5 miastach, gdzie udostępnią nowoczesną, pełną atrakcji strefę związaną z superprodukcjami Disney+. Odwiedzający będą mogli przenieść się do świata ulubionych produkcji, które dotąd śledzili wyłącznie w serwisie: „Avatar: Istota wody", „The Kardashians" i serialu „The Mandalorian". Jesienna trasa 3 marek startuje 15 września w Toruniu i odbywa się przy okazji promocji ofert Polsat Box i Plusa z dostępem do Disney+ w prezencie.

Polsat Box Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start


Na promocyjnej trasie Polsat Box, Plusa i Disney+ znalazło się 5 miast: Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź i Wrocław. Wyjątkowa strefa zagości na terenie często uczęszczanych miejskich centrów handlowych. W każdym z miast będzie dostępna przez dwa dni (piątek-sobota).

Harmonogram trasy Polsat Box, Plusa i Disney+:
  • Toruń – Galeria Copernicus 15-16.09.2023 (godz. 9:00-21:00)
  • Bydgoszcz – Focus Park 22-23.09.2023 (godz. 9:00-21:00)
  • Warszawa – Westfield Arkadia 29-30.09.2023 (godz. 10:00-22:00)
  • Łódź – Manufaktura 6-7.10.2023 (godz. 10:00-22:00)
  • Wrocław – Wroclavia 13-14.10.2023 (godz. 9:00-21:00)

Widowiskowa strefa podzielona została na 3 obszary tematyczne, które odpowiadają motywom przewodnim wspomnianych produkcji, dzięki czemu odwiedzający mogą poczuć się jak bohaterowie największych hitów Disney+. Mogą „zanurzyć się” w oceanicznej krainie rodem z filmu „Avatar: Istota wody”, wejść do kuszącego świata piękna inspirowanego popularnym reality show „The Kardashians” czy poczuć klimat kultowych Gwiezdnych Wojen z serialu „The Mandalorian”. Atrakcje zostały przygotowane z myślą o młodszych i starszych widzach, tak by każdy, bez względu na wiek, mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo odwiedzający będą mogli odpocząć w strefie relaksu.

Morska kraina „Avatar: Istota wody”
Okazja do wykonania zdjęć, a tym bardziej gifów, w podwodnej scenerii nie trafia się często. A to niejedyna atrakcja, która czeka na odwiedzających. W świecie Avatara będzie można zapleść warkoczyki, doczepić LED-owe świecące pasemka, a także zrobić wodny tatuaż.

Świat piękna inspirowany „The Kardashians”
W kobiecym świecie „The Kardashians" nie mogło zabraknąć różu – w takiej kolorystyce został utrzymany wystrój przestrzeni. Na miejscu odwiedzający mogą liczyć na make-up w stylu sióstr Kardashian (z możliwością doklejenia kryształków), wodne tatuaże oraz zdjęcia z fotobudki, które można od razu udostępnić albo wydrukować i zabrać ze sobą. Czekają także lustra do mirror-selfie, znane z oficjalnego plakatu „The Kardashians”.

Świat Gwiezdnych Wojen z serialu „The Mandalorian”
Wyjątkowa aranżacja przestrzeni sprawia, że pawilon zaaranżowany w klimacie „The Mandalorian” to niezwykle efektowny instaspot. Wewnątrz można zapozować z animatronikiem Grogu, czy zrobić zdjęcie w hełmach inspirowanych serialem. Na ścianach wyeksponowano kolekcję niezwykłych plakatów stworzonych przez polskich artystów z okazji premiery trzeciego sezonu serialu. Podobnie jak w pozostałych strefach, dla odwiedzających przygotowano wodne tatuaże.

Klienci Plusa i Polsat Box z dostępem do Disney+ przez rok w prezencie

Wspólna trasa promuje wybrane oferty Plusa i Polsat Box z dostępem do Disney+ przez rok w prezencie. Z promocyjnego dostępu do serwisu, który oferuje tysiące godzin seriali, filmów i produkcji oryginalnych przez rok bez opłat mogą korzystać:
  • nowi klienci i osoby przedłużające umowę na abonament głosowy w Plusie,
  • osoby decydujące się na oferty telewizyjne Polsat Box, w tym także na najnowszą promocję „Telewizja Polsat Box nawet 12 miesięcy bez opłat na start”,
  • wszyscy, którzy wybiorą ofertę łączoną z telewizją Polsat Box i światłowodem Plusa,
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...