Telewizja Metro z nowym pasmem dla dzieci

dodano: 2023-09-22 10:55
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Batwheels 2 października br. telewizja Metro wprowadzi nowe pasmo programowe dla najmłodszych widzów. W jego ofercie znajdą się popularne kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Treści będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 6:00. Stacja Metro jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

New Looney Tunes


Teraz poranki w telewizji Metro staną się jeszcze bardziej ekscytujące i pełne radości dla dzieci. To właśnie z myślą o nich w najbliższych tygodniach ramówkę stacji wzbogacą popularne serie animowane. Pierwszą z nich będą „New Looney Tunes” (Nowe Zwariowane Melodie), z emisją w poniedziałki i wtorki o godz. 6:00, a od środy do piątku, w tym samym paśmie, „Tom i Jerry Show”. Zaraz po niej pokazywane będzie „Batwheels”. Kreskówka oparta na popularnych postaciach związanych ze światem Batmana będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 6:30.

New Looney Tunes (Nowe Zwariowane Melodie)
W poniedziałki i wtorki o godz. 6:00
Seria opisuje nowe perypetie Królika Bugsa oraz jego przyjaciół, m.in. Kojota, Diabła Tasmańskiego, Yosemite Sama i wielu innych. W każdym odcinku główny bohater stanie do walki ze swoimi wrogami - jednak nie sam - ale z pomocą nowych przyjaciół: wiewiórki Squeaksa oraz Wielkiej Stopy.

Tom i Jerry Show
Od środy do piątku o godz. 6:00
Kultowi rywale, ale w nowej odsłonie, czyli „Tom i Jerry Show”! Ich niekończące się zatargi sprawiły, że stali się ulubieńcami najmłodszej publiczności. Ta seria to nowa wersja klasycznego serialu. W każdym odcinku bohaterowie kreskówki bawią młodych widzów szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i udowadniają, że ich możliwości są nieskończone! Podwójne psoty, podwójna zabawa!
 
„Tom i Jerry Show”, materiały prasowe

Batwheels
Od poniedziałku do piątku o godz. 6:30
Fabuła „Batwheels”, osadzona w świecie Batmana, skupia się na przygodach grupy niezwykłych pojazdów, które łączą siły, aby wspólnie zwalczać przestępczość i dbać o bezpieczeństwo Gotham City. „Batwheels” jest pierwszą kreskówką DC Comics adresowaną do najmłodszego, przedszkolnego widza.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...