Nowy wizerunek Arabsat po 47 latach służby

dodano: 2023-09-23 19:38
autor: RO | źródło: arabsat.com

Arabsat Firma satelitarna Arabsat zaprezentowała swój nowy wizerunek, który jest bardziej dostosowany do obecnych czasów i potwierdza zaangażowanie w utrzymanie się w czołówce dostawców technologii satelitarnej. Nowe logo, a także innowacje technologiczne zostały pokazane podczas targów IBC 2023 w dniach 15-18 września br. w Amsterdamie.

Arabsat


Firma zaoferowała interaktywną platformę do tworzenia sieci, wymiany wiedzy i demonstracji swoich najnowszych przełomów technologicznych.

Branża satelitarna doświadcza szybkiego postępu i jesteśmy dumni, że napędzamy innowacje, które odpowiadają na te dynamiczne zmiany. Dzięki nowej tożsamości marki, wzmacniamy nasze zaangażowanie w dostarczanie klientom niezrównanej wartości i usług. Jako kluczowy gracz w branży, dążymy do zaspokojenia potrzeb rynku i zapewnienia, że nasze usługi pozostają najnowocześniejsze

- powiedział prezes i dyrektor generalny Arabsat, Alhamedi Alanezi na targach IBC 2023.


Firma Arabsat, założona w 1976 roku przez 21 państw członkowskich Ligi Arabskiej, stała się kamieniem węgielnym dla transmisji satelitarnej w krajach arabskich. Dzięki swojej siedzibie w Rijadzie (Królestwo Arabii Saudyjskiej) i Tunisie (Tunezja) ugruntowała pozycję wiodącego dostawcy usług satelitarnych w regionie.

Flota satelitarna z pozycji orbitalnych 20°E, 26°E, 30.5°E i 39°E zapewnia dystrybucję ponad 650 kanałów telewizyjnych i 245 stacji radiowych, platformy płatnej telewizji oraz szereg kanałów HD dla milionów domów Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...