Patronite Podróże - nowy kanał FAST na platformie Pilot WP

dodano: 2023-09-26 14:38
autor: Jan Borejko | źródło: WP

Patronite Podróże WP Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał Patronite Podróże. To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.

Patronite Podróże WP


Patronite Podróże to przede wszystkim prawdziwe relacje z podróży znanych internetowych twórców. Razem z nimi widzowie mogą zanurzyć się w autentyczne historie, poznawać różnorodne kultury, malownicze krajobrazy i fascynujących ludzi z całego świata. Kanał jest dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników Pilota WP.

W rolę przewodników wcielili się: A chodźże na pole! (@Achodzzenapole), Jacek Ciszak (@JacekCiszak), Marian na Świecie (@Mariannaswiecie) oraz Jachtem przez Świat - SailOceans (@jachtemprzezswiat).
 

– Cieszę się, że mamy możliwość przybliżenia różnorodności świata widzom Pilota WP. Dziś niezwykle ważne jest budowanie swojego obrazu świata na wiarygodnych źródłach. Kanał Patronite Podróże pozwala odwiedzić i poznać kulturę najodleglejszych regionów niezależnie od okoliczności. Uruchomienie kanału było dużym przedsięwzięciem, ale radość z dzielenia się wiedzą o świecie i poczucie misji wynikające z edukacji przez rozrywkę, zdecydowanie wynagradzają włożoną pracę. Można powiedzieć, że otwieramy wirtualne drzwi na świat! – mówi Marcin Modzelewski, twórca kanału „Marian na Świecie”.

Nowy kanał to przykład innowacyjnej współpracy między serwisem Patronite a Pilotem WP, który pozwala na wyeksponowanie autentycznych treści i unikatowych historii.

Według WP, kanały FAST, takie jak Patronite Podróże, to jeden z kierunków rozwoju platformy Pilot WP. - To przyszłość telewizji online, która łączy dostępność z ciekawymi treściami - czytamy w komunikacie. Ponadto, Pilot WP już wcześniej wprowadził na rynek swój pierwszy kanał FAST - Kabaret TV, który również dostępny jest za darmo i wykorzystuje technologię Dynamic Ad Insertion (DAI), do generowania dochodów poprzez reklamy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...