Premiery komedii romantycznych jesienią w Romance TV

dodano: 2023-09-19 15:39
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Dłuższe jesienne wieczory zdecydowanie sprzyjają przeniesieniu się do romantycznego świata Romance TV. W niedziele 15 i 22 października stacja zaprasza na premiery komedii romantycznych „Dwoje wśród milionów” i „Szalony dzień”. W październikowe środy widzowie przeniosą się do Stanów Zjednoczonych i Kanady aby śledzić losy bohaterów rozgrzewających serce historii miłosnych.

Zakochana w Vermont Romance TV


15 i 22 października o godzinie 20:00 Romance TV zaprasza do oglądania premier szalonych komedii romantycznych, które pobudzą wszystkich widzów do serdecznego śmiechu. Z kolei w każdy środowy wieczór stacja ma w programie rozgrzewającą serca historię miłosną ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, w której spotykają się dwa zupełnie odmienne charaktery. Kłótnia jest oczywiście nie do uniknięcia. Ale kiedy między dwojgiem iskrzy, zawsze jest szansa, że któraś z iskier rozpali gorące uczucie!

„Szczenięca miłość”, środa, 4 października, g. 20:00
Wielbicielka zwierząt, Hailey Goode, urządza ze swoją przyjaciółką Daną imprezy, podczas których szuka właścicieli dla bezdomnych szczeniąt. Na jednej z takich imprez, dzięki małej Emily, Hailey poznaje atrakcyjnego, wdowca, Ryana. Hailey i Ryana poróżni wkrótce konflikt interesów. W miejscu, gdzie planowana jest budowa centrum handlowego, Hailey chciałaby stworzyć park dla psów. Jednak Ryan, urbanista, jest zaangażowany w projekt budowy centrum.

„Miłość w akcji”, środa, 11 października, g. 20:00
Kate Wolfe, trenerka, traci pracę w najlepszym studiu fitnessu w Los Angeles. Niedługo potem zatrudnia ją Sasha Jones, jej najlepsza przyjaciółka. Kate będzie teraz trenerką wyjątkowych klientów. Pierwszym jest sławny bohater filmów akcji, Rick Steele, który w ciągu kilku tygodni ma pod opieką Kate odzyskać formę. Dziewczyna jest bardzo ambitna. Trenuje z aktorem w przepięknych lasach i na zapierających dech w piersi pustyniach. Kilogramów jest coraz mniej, a Kate i Rick są sobie coraz bliżsi.
 
„Miłość w akcji”, fot. materiały prasowe

„Dwoje wśród milionów”, premiera, niedziela, 15 października, g. 20:00
Kurier Henry Lafers za nic w świecie nie chce się podzielić wygraną w lotto ze swoją żoną, z którą żyje w separacji. Nie przyjdzie mu to jednak łatwo. Zwłaszcza po zakupie konia, który ma wygrać Wielką Nagrodę Niemiec. To, że Henry się zmienił, zauważa jego „ulubiona koleżanka z pracy”, Mona, i jest z tego faktu bardzo niezadowolona.

„Zakochana w Vermont”, środa, 18 października, g. 20:00
Angela, autorka bestsellerów, próbuje oprzeć się presji opinii publicznej w miasteczku Vermont. W czasie burzy ma wypadek samochodowy. Kiedy odzyskuje przytomność, nie wie, kim jest. Jeff, miejscowy, atrakcyjny lekarz pomaga jej w odzyskaniu pamięci. Angeli coraz bardziej podoba się jej nowe życie, w którym obecny jest Jeff.

„Szalony dzień”, premiera, niedziela, 22 października, g. 20:00
W centrum Kolonii znaleziono bombę lotniczą z czasów II Wojny Światowej. Stawia to ogromne wyzwania przed samotnymi rodzicami, Philippem i Frederike. Szkoła ich dzieci musi zostać tymczasowo zam-knięta, a przecież za kilka godzin Philipp i Frederike muszą się wykazać w pracy. Postanawiają więc pomóc sobie wzajemnie w tym szalonym dniu.
 
„Szalony dzień”, fot. materiały prasowe

„Podróż mojego serca”, środa, 25 października, g. 20:00
Abby, biolożka prowadząca badania nad żyjącymi dziko zwierzętami, leci na Alaskę, żeby odnaleźć kolonię orłów. Alice, która jako jedyna widziała te orły, chce jej pomóc, ale pod jednym warunkiem. Abby nikomu nie zdradzi, gdzie znajduje się to miejsce. Wnuk Alice, Eric, jest przewodnikiem doskonale znającym alaskańskie pustkowia. Abby zaczyna doceniać jego wiedzę i doświadczenie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...