Wystartował CNN Max

dodano: 2023-09-29 10:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

CNN Max Max, platforma streamingowa oferowana przez Warner Bros. Discovery w Stanach Zjednoczonych, uruchomiła 27 września br. CNN Max - całodobowy kanał informacyjny, dostępny dla użytkowników wraz z treściami VOD, w tym CNN Originals. Obecni subskrybenci usługi Max mogą znaleźć tę kolekcję na górnym pasku nawigacyjnym w sekcji News Beta lub w hubie CNN Max.

CNN Max


CNN Max stanowi część wersji beta sekcji News, umożliwiając eksperymentowanie i zdobywanie wiedzy na temat kanału i treści VOD, a wszystko to przy udziale i opiniach społeczności Max. Ten nowy kanał streamingowy dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewni odbiorcom usługi Max najświeższe informacje z całego świata wraz z analizami, kontekstem i raportami, dając możliwość oglądania treści w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Nowy kanał z udziałem znanych prezenterów CNN będzie oferować programy przygotowane specjalnie dla odbiorców Max, a także te znane już widzom CNN. Popołudniowe wydania serwisów informacyjnych prowadzi Jim Sciutto.

Subskrybenci zyskają także dostęp do CNN Originals i dodatkowych treści informacyjnych. To ponad 900 odcinków bieżących i starszych programów, w tym CNN Originals „Who’s Talking to Chris Wallace?” i „The Whole Story with Anderson Cooper”, a także takie CNN Original Series, jak „Anthony Bourdain: Parts Unknown” (sezony 1-12) i „Stanley Tucci: Searching for Italy” (sezony 1-2) oraz film „Navalny”.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...