Nowy Halloween Smart Channel na FilmBox+

dodano: 2023-10-09 13:20 | aktualizacja: 2023-10-09 15:16
autor: Jan Borejko | źródło: SPI International

FilmBox Smart Channels Hallowen 360px SPI International, spółka należąca do CANAL+ Group, ogłosiła uruchomienie Halloween Smart Channel, oferującego widzom możliwość obejrzenia kolekcji horrorów i filmów przygodowych. Kanał dostępny wyłącznie na platformie FilmBox+ m.in. w Vectrze oraz w Internecie na Filmbox.com, przez aplikację FilmBox+ na urządzenia mobilne z dostępem do Internetu (Android, iOS) oraz przez urządzenia kompatybilne z Android TV. Miesięcznie usługa kosztuje 14,99 zł (przy zakupie jednorazowym) lub 9,99 zł za miesiąc (przy zakupie subskrypcji na rok).
 


Filmbox Halloween smart Channel 760px


Wśród wyróżniających się tytułów prezentowanych na tym kanale znajdują się uznane filmy, takie jak „ Witajcie w dżungli”, „Wiwarium”, „Dom 9”, „Krzyk 4”, „Escapee”, „Scary Stories to Tell in the Dark” i wiele innych. Wybór filmów różni się w zależności od licencjonowanych terytoriów.
 
FilmBox+ uruchomił do tej pory na całym świecie ponad 300 kanałów inteligentnych, które obsługują szereg różnych zainteresowań – animację, dokument, styl życia, sport i nie tylko. FilmBox+ zapewnia natychmiastowy dostęp do katalogu kanałów VoD i kanałów na żywo z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Widzowie mogą uzyskać dostęp do usługi filmbox za pośrednictwem Internetu, pobrać aplikację mobilną zgodną z systemami operacyjnymi iOS i Android lub przesyłać strumieniowo treści za pośrednictwem aplikacji Smart TV dostępnej na urządzenia Apple TV, Android TV, Samsung i LG Smart TV. FilmBox+ jest także dostępny za pośrednictwem wielu głównych europejskich operatorów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...