„Super Express” z programem „Debata o Polsce”

dodano: 2023-10-22 08:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

„Super Express” „Debata o Polsce” W niedzielę, 22 października br. o godz. 18:00 dziennik „Super Express” (Grupa ZPR Media) zaprasza na program „Debata o Polsce”. Poprowadzi go Jan Złotorowicz („Raport Złotorowicza”), a udział wezmą w nim przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych, które dostały się do nowego Sejmu, i przedstawiciel Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Program będzie dostępny na stronie internetowej se.pl i na profilach „Super Expressu” w serwisie YouTube i na portalu Facebook. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbyły się w niedzielę, 15 października br. („Najważniejsze wybory 2023”/Polskie Radio 24 i „Polacy wybrali. Wieczór wyborczy z Super Expressem”).

„Super Express” „Debata o Polsce”


W „Debacie o Polsce” - którą w niedzielę, 22 października br. o godzinie 18:00 organizuje „Super Express” - udział wezmą przedstawiciele komitetów wyborczych, które dostały się do nowego Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, oraz przedstawiciel Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W debacie wezmą udział: Dorota Olko - Nowa Lewica, Marcin Przydacz, szef Biura Polityki Międzynarodowej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Marek Jakubiak - sekretarz generalny Kukiz '15, Zjednoczona Prawica, Grzegorz Napieralski - Koalicja Obywatelska, Miłosz Motyka - Polskie Stronnictwo Ludowe, Trzecia Droga, Przemysław Wipler - Konfederacja. Debatę będzie można obejrzeć „na żywo” na kanale „Super Expressu” w serwisie YouTube, na profilu „Super Expressu” na portalu społecznościowym Facebook, a także na stronie internetowej se.pl.

W czasie debaty uczestnicy będą odpowiadali na pytania od widzów, którzy wcześniej mieli możliwość ich nadesłania. Debatę poprowadzi pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Super Expressu” Jan Złotorowicz (prowadzący „Raport Złotorowicza”). - Nie zabraknie pytań o kształt przyszłego rządu, współpracę z prezydentem i pierwsze posiedzenie Sejmu. Będzie merytorycznie, ale emocji z pewnością nie zabraknie - zapowiadają organizatorzy.

Przypomnijmy, że w czasie kampanii wyborczej „Super Express” zaprosił widzów na debaty wyborcze „Najważniejsze wybory 2023” (w tym jedną zorganizowaną wspólnie z Polskim Radiem 24 - więcej tutaj) i wieczór wyborczy „Polacy wybrali. Wieczór wyborczy z Super Expressem” (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbyły się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).

„Debata o Polsce” - emisja w niedzielę, 22 października 2023 roku o godz. 18:00 na stronie internetowej se.pl i na profilach „Super Expressu” w serwisie YouTube i na portalu Facebook.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...