Showmax z pakietem Premier League

dodano: 2023-11-16 10:52 | aktualizacja: 2023-11-16 14:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Showmax/satkurier.pl

Showmax nowe logo Platforma streamingowa Showmax, która jest dostępna w ponad 40 krajach Afryki, ale miała też swój dwuletni epizod w Polsce, szykuje się do relaunchu. W lutym 2024 roku ten afrykański serwis SVOD zaprezentuje się subskrybentom w nowej odsłonie: z nowym logo i wyglądem, nową aplikacją oraz nową ofertą, w tym pakietem z transmisjami wszystkich meczów Premier League.

Showmax nowe logo


Platforma streamingowa Showmax została uruchomiona w Republice Południowej Afryki dnia 19 sierpnia 2015 roku. Osiem lat po wejściu na rynek, Showmax przygotowuje się do dużych zmian. Afrykańska usługa streamingowa doczeka się relaunchu, który to planowany jest na luty 2024 roku. Obejmuje to zupełnie nowy wygląd, nową aplikacją i nową ofertę.

Dodajmy, że w marcu 2023 roku ogłoszono partnerstwo pomiędzy Showmax a międzynarodowymi firmami medialnymi NBCUniversal i Sky należącymi do Comcastu. Dziś Showmax należy w 70 proc. do MultiChoice Group (w 32,93 proc. posiadanej przez Grupę CANAL+), a w 30 proc. do NBCUniversal.

Przygotowując się do relaunchu, Showmax zaprezentował nowe logo oraz ogłosił, że będzie korzystać z platformy technologicznej używanej dziś przez inną usługę streamingową - Peacock, należącą do NBCUniversal.
 

- Nie możemy się doczekać, aż udostępnimy nowy Showmax - mówi dyrektor generalny Showmax, Marc Jury. - Mamy niesamowicie potężną, nową platformę technologiczną, odważną markę, która naprawdę odzwierciedla naszego ducha, oraz niezrównaną ofertę treści. Żadna inna usługa streamingowa w Afryce nie może zaoferować tego, co Showmax przyniesie w nowym roku.

Nowy Showmax będzie miał trzy plany subskrypcyjne do wyboru: Showmax Entertainment, Showmax Entertainment Mobile i Showmax Premier League. Ich ceny nie są na razie znane.

Obsługiwana przez SuperSport i stworzona z myślą o użytkownikach mobilnych, Showmax Premier League to pierwsza w Afryce samodzielna usługa streamingowa z transmisjami wszystkich meczów Premier League. Nieco zniechęcać może niska jakość streamu (zaledwie SD) i możliwość korzystania z tego pakietu wyłącznie na urządzeniach mobilnych.
 
  Showmax Entertainment Showmax Entertainment Mobile Showmax Premier League
Wszystkie mecze Premier League na żywo + dodatkowe treści związane z Premier League
Seriale, filmy, treści dla dzieci, dokumenty, w tym Showmax Originals, MultiChoice Originals, Paramount, NBC, HBO, Sony, BBC i inne
Liczba jednoczesnych streamów 2 1 1
Aplikacje mobilna
Aplikacje smart TV, Android TV, Apple TV, web
Max. rozdzielczość wideo HD SD SD
Możliwość pobierania do późniejszego oglądania
(poza sportem na żywo)
Ustawienia zapisu danych
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...