Televio: 50 proc. zniżki na pierwsze 3 miesiące

dodano: 2023-11-17 11:58 | aktualizacja: 2023-11-20 14:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio TV W listopadzie br. serwis z telewizją online - Televio, rusza z ofertą dla nowych klientów. Użytkownicy, którzy wykupią teraz usługę, otrzymają 50 proc. zniżki na pierwsze 3 miesiące subskrypcji. Do wyboru są 3 pakiety podstawowe. Co więcej, pakiet Basic jest dostępny za 1 zł za pierwszy miesiąc.

Televio TV


Telewizja internetowa Televio przygotowała specjalną ofertę dla nowych klientów, którzy teraz za usługę zapłacą o połowę mniej. Platforma oferuje 50 proc. zniżki na pierwsze 3 miesiące subskrypcji. Użytkownicy mogą wybierać spośród 3 pakietów podstawowych.
 
  • Pakiet Basic (54 kanały) z podstawowymi kanałami telewizyjnymi. Pierwszy miesiąc subskrypcji kosztuje 1 zł, kolejne 3 miesiące 4,90 zł miesięcznie, a po tym okresie cena wynosi 9,90 zł miesięcznie.
  • Pakiet Family (89 kanałów) poza podstawowymi stacjami został wzbogacony o kanały prezentujące rozrywkę dla całej rodziny. Subskrypcja kosztuje 14,90 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Później 29,90 zł miesięcznie.
  • Pakiet Premium (107 kanałów) posiada zróżnicowane kanały telewizyjne dla najbardziej wymagających widzów, w tym filmowe, dokumentalne, dziecięce i sportowe, włącznie z Eleven Sports. Pakiet można subskrybować za 19,90 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Za kolejne trzeba będzie zapłacić 39,90 zł miesięcznie.
 

- Przygotowaliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie i to w korzystnej cenie. Dajemy nowym klientom możliwość subskrypcji przez 3 miesiące z 50 proc. zniżką. Co więcej, pakiet Basic można wypróbować już za złotówkę za pierwszy miesiąc. To idealna okazja, żeby przetestować naszą telewizję internetową - mówi Denis Bolješik, Brand Manager Televio.

W każdym pakiecie znajdują się też popularne stacje radiowe. Subskrypcja za usługę odnawiana jest automatycznie, chyba że użytkownik wcześniej z niej zrezygnuje.

Aplikację Televio można pobrać na różne urządzenia, co pozwala na jednoczesne korzystanie z usługi na telewizorze, komputerze, tablecie czy telefonie. Aplikacja Televio jest dostępna na Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV i Apple TV. Televio oferuje też sprzedaż dekodera Media Box. Platforma obsługuje również urządzenia z technologią Amazon Fire TV, Chromecast i AirPlay.

Z telewizji przez internet można korzystać także na telefonach i tabletach z systemem iOS i Android. Aplikacje dostępne są do pobrania ze sklepów Google Play i App Store. Aby korzystać z usługi na komputerze lub laptopie, wystarczy przejść na stronę internetową Televio. Usługa działa we wszystkich przeglądarkach internetowych.

W Televio wybrane kanały można odtwarzać z funkcją cofania do 7 dni, dzięki temu wiele filmów, seriali i programów jest dostępnych na życzenie. W ofercie telewizji przez internet uwzględniono opcję nagrywania bezpośrednio w aplikacji. Klienci mają do 120 godzin na własne nagrania.

Na każdym urządzeniu typu telewizor, komputer czy telefon Televio oferuje możliwość zatrzymywania, przewijania i nagrywania wybranych kanałów. Wszystkie aplikacje telewizyjne posiadają również Program TV z ramówką telewizyjną na 7 dni.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...