Rusza „Podcast Eurosportu” na YouTubie [wideo]

dodano: 2023-11-22 21:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Podcast Eurosportu TVN Warner Bros. Discovery W środę, 22 listopada na kanale Eurosportu na YouTubie zadebiutował nowy format – „Podcast Eurosportu”. W nowej serii widzowie zobaczą długie wywiady ze znanymi postaciami świata sportu i mediów. W pierwszym odcinku podcastu gościem Piotra Karpińskiego był Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego i legenda skoków narciarskich.

Podcast Eurosportu TVN Warner Bros. Discovery


Adam Małysz to jeden z najbardziej znanych polskich sportowców. „Orzeł z Wisły” cztery razy zdobył Kryształową Kulę, wygrał 39 konkursów Pucharu Świata, zdobył pięć tytułów mistrza świata i cztery medale olimpijskie. To dzięki niemu skoki narciarskie zdobyły w Polsce ogromną popularność. Od ubiegłego roku Małysz jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego.

W rozmowie z Piotrem Karpińskim jeden z najwybitniejszych polskich sportowców opowiada o skokach, pracy w roli prezesa PZN i krytyce, z którą się w związku z nią spotyka, rozwoju polskich sportów zimowych, życiu osobistym, a także… o swoim przepisie na ogórki małosolne, książkach Remigiusza Mroza i filmach science-fiction.
 

W kolejnych tygodniach na YouTubie Eurosportu publikowane będą następne odcinki podcastu. Zobaczymy w nich rozmowy z Dawidem Myśliwcem, twórcą i prowadzącym kanał youtube’owy „Uwaga! Naukowy Bełkot”, a także z Mariuszem Czerkawskim, byłym graczem NHL i jednym z najlepszych polskich hokeistów na lodzie w historii.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...