Black Friday w Televio: Pakiet Premium w prezencie

dodano: 2023-11-21 21:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio Na Black Friday nowi użytkownicy, którzy wybiorą pakiet Basic od Televio, otrzymają w prezencie dostęp przez miesiąc do pakietu Premium. Televio oferuje miesiąc próbny już za 1 zł, a w promocji 50 proc. zniżki na kolejne 3 miesiące. Promocja obowiązuje do 26 listopada br.

Black Friday Televio


Televio rozdaje nowym subskrybentom w prezencie na Black Friday dodatkowe kanały telewizyjne. Wystarczy kupić pakiet Basic za 1 zł za pierwszy miesiąc, aby otrzymać pakiet Premium całkowicie za darmo. Dodatkowo platforma telewizyjna oferuje 50 proc. zniżki na kolejne 3 miesiące subskrypcji.

107 kanałów, 120 h na własne nagrania i 7 dni oglądania wstecz

Z pakietem Premium subskrybenci Televio otrzymują dostęp do wszystkich dostępnych kanałów filmowych, w tym FX Comedy, AXN Black i AXN White. W ofercie znajdują się też kanały dla dzieci. Najmłodsi widzowie mogą korzystać z Disney Junior, Disney XD czy BBC CBeebies. Dla fanów sportu uwzględniono zestaw kanałów Eleven Sports z transmisjami meczów czołowych lig piłkarskich. Nie zapomniano też o stacjach dokumentalnych, między innymi National Geographic Wild i National Geographic People.

Dzięki zaawansowanym funkcjom, jakie oferuje Televio, użytkownicy mogą cofać wybrane kanały do 7 dni i nagrywać bezpośrednio w aplikacji. W ofercie Premium przeznaczono 120 godzin na własne nagrania.
 

– Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kanały TV można odbierać także za pomocą internetu. To rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne, ale i przystępniejsze. Naszą telewizję można wypróbować już za 1 zł za pierwszy miesiąc, a na kolejne 3 miesiące dajemy 50 proc. zniżki. Dodatkowo na Black Friday użytkownicy, którzy kupią pakiet Basic, otrzymają kanały Premium na miesiąc za darmo – mówi Denis Bolješik, Brand Manager Televio.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...