Polsat: 300. odcinek programu „Nasz nowy dom”

dodano: 2023-11-23 12:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Nasz nowy dom” W czwartek, 23 listopada br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 12. odcinek 21. sezonu polskiego programu „Nasz nowy dom”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. Będzie to jednocześnie 300. odcinek całości i finał tej serii. Wystąpią Elżbieta Romanowska („Pierwsza miłość” i „Barwy szczęścia”), Martyna Kupczyk („Łowcy skarbów. Kto da więcej”), Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Wcześniejsze odcinki mogą oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4. Gospodynią poprzednich serii była Katarzyna Dowbor.

Polsat „Nasz nowy dom”


W jubileuszowym, trzechsetnym odcinku „Naszego nowego domu” jego ekipa wyremontuje dom w Jackowie Włościańskim. Po dwóch nieudanych, pełnych przemocy związkach w starym domu po dziadkach zamieszkała tu Anna z trójką swoich dzieci. Czwarty, najstarszy syn jest już dorosły i dzielnie wspiera mamę i rodzeństwo w codziennym życiu. Ale potrzeby są wielkie. W budynku nie ma łazienki a wodę udało się doprowadzić tylko dzięki zbiórce pieniędzy. Warunki domowe odbijają się na zdrowiu dzieci. - I tutaj (po raz trzechsetny) pojawiamy się my - zapowiada nadawca.

Trzechsetny odcinek „Naszego nowego domu” zostanie wyemitowany premierowo w czwartek, 23 listopada br. o godzinie 20:05 w telewizji Polsat (więcej tutaj).

Dodajmy, że przez dwadzieścia sezonów gospodynią programu „Nasz nowy dom” była Katarzyna Dowbor. Wraz z zakończeniem poprzedniej serii nadawca poinformował jednak, że nowy sezon poprowadzi Elżbieta Romanowska („Pierwsza miłość” na kanałach Polsat, Polsat 1 i TV4 - więcej tutaj, i „Barwy szczęścia” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj). Nie zmieniła się jednak pozostała ekipa - remontami zajmują się architekci - Martyna Kupczyk („Łowcy skarbów. Kto da więcej” w stacji TV4 - więcej tutaj), Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy - Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak, ale wprowadzono nowe logo programu (więcej tutaj).
 
Dotychczasowe logo programu „Nasz nowy dom”, foto: archiwum
Dotychczasowe logo programu „Nasz nowy dom”, foto: archiwum
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Elżbieta Romanowska w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk
Elżbieta Romanowska w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk


„Nasz nowy dom” - sezon 21., emisja w czwartki o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...