Kontinent TV uruchomi płatną stację Front

dodano: 2023-11-26 11:00 | aktualizacja: 2023-11-26 14:28
autor: RO | źródło: detector.media/mediasat.info

kanały Kontinent TV (Terra, Nauka, Fauna, Trofey) Ukraińska firma medialna Kontinent TV uruchomi nowy kanał tematyczny Front. Projekt nie będzie o wojnie, a o wiedzy stosowanej na ten temat. Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia zarejestrowała stację na swoim posiedzeniu 23 listopada. Dystrybucja obejmie sieci kablowe i platformy OTT.

Kanał Front ukraińskiego nadawcy Kontinent TV


Nowy kanał będzie emitować programy dotyczące medycyny taktycznej, broni, sprzętu wojskowego, historii wojskowości, etc. Tym samym może zainteresować zarówno wojskowych, jak i cywilów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak chronić siebie i innych w przypadku działań zbrojnych.
 

Nie chcemy tworzyć kanału o wojnie. Chcemy zapewnić ludziom wiedzę stosowaną, która może się przydać w każdej sytuacji związanej z tematyką wojskową

- oświadczył przedstawiciel kanału Front, Andrij Miedwied.


Front ma działać w modelu płatnej telewizji, a więc będzie oferowany wyłącznie za opłatą w sieciach kablowych i platformach OTT.

Firma medialna Kontinent TV posiada już szereg niszowych stacji tematycznych, wśród nich Trofey (wędkarstwo i myślistwo), Terra (podróże), Nauka (technologie, innowacje, osiągnięcia naukowe) czy Fauna (świat zwierząt).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...