Nagravision, SkyWay Connent i PanAmSat razem

dodano: 2006-04-10 16:44
autor: Magda Kowalczyk | źródło: AdvTV

SkyWay Connect wspólnie z PanAmSat Galaxy i Nagravision chce wspólnie wypracować odpowiednie rozwiązania dla operatorów, którzy chcą niskim kosztem, pewnie i skutecznie wykorzystać platformę IPTV w MPEG-4.System zaopatruje operatorów w dostęp do zawartości programowej, obejmujący cyfrowe kanały SDTV i HDTV oraz usługi VOD według specyfikacji MPEG-4/AVC. Połączone rozwiązania firm po raz pierwszy zaprezentują podczas nadchodzących NTCA - National Show w Atlancie.

PanAmSat, Nagravision i Skyway Connect są pewni, że dzięki wywieraniu wpływu na dzisiejsze technologie i sieci, zarówno operatorz,y jak i dystrybutorzy mogą doczekać się pozytywnych skutków dystrybucji w IP video.

Rozwój technologii kompresji, systemów dostępu warunkowego, odbiorników i innych tego typu urządzeń wpływają na kształt interesów prowadzonych przez operatorów, w miarę jak oni wykorzystują technologie nowej generacji w swoich sieciach. Konieczność systemów kodowania i zabezpieczeń, które mogą być dostarczane przez sieci DSL albo DOCSIS, oparte na sieci IP stają się coraz bardziej powszechne.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...