USDTV z MPEG-4 na NAB2006

dodano: 2006-04-11 16:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: usdtv.com

U.S.Digital Television, LLC będzie pierwszym, telewizyjnym nadawcą w USA, który dostosuje całą swoją sieć do MPEG-4 AVC. USDTV zaprezentuje pierwszą cyfrową transmisję naziemną USA podczas wystawy NAB2006 w Las Vegas.Firma nieustannie udoskonala zawartość swoich pakietów tematycznych dostępnych w bardzo niskiej cenie, które klienci mogą nabyć, jako dodatek do podstawowej usługi USDTV. Wprowadzenie MPEG-4 AVC jest znaczącym krokiem dla USDTV w umocnieniu jego pozycji na rynku.

USDTV zaprezentuje nadawcom pierwszą transmisję na żywo w MPEG-4 drogą cyfrowej sieci naziemnej na najbliższej wystawy National Association of Broadcasters Convention w Las Vegas.

USDTV testeuje przekaz w MPEG-4, bo to podniesie jakość istniejącego przekazu MPEG-2 w dekoderach. Firma dostosuje całą swoją sieć do MPEG-4 AVC i rozpocznie prace nad nowymi, dodatkowymi ofertami usług dla klientów tego lata.

U.S. Digital Television została założona w 2003 i była pierwszą siecią, która miała w swej ofercie abonament na usługę cyfrowej telewizji naziemnej w USA i dodatkowo proponowała swym klientom o wiele niższy abonament niż sieci kablowe.

Usługa USDTV kosztuje 19.95 dol. na miesiąc i wykorzystuje ona cyfrowy sygnał swoich partnerów - lokalnych stacji telewizyjnych. USDTV oferuje wszystkie lokalne i publiczne kanały z sieci ABC, CBS, FOX i NBC, jak i sieci kablowych - Fox News Channel, ESPN, ESPN2, Discovery, TLC, The Disney Channel, Toon Disney, Lifetime, Lifetime Movie Network, HGTV, The Food Channel i Starz.

USDTV osiąga średnio 30 wszystkich cyfrowych kanałów na rynku i umożliwia swoim klientom odbiór obrazów w HD i z przestrzennym dźwiękiem, kiedy jest dostępny z ich lokalnych stacji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...