Odbiornik ADB dla HanseNet

dodano: 2006-04-24 13:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB

ADBlogo_small_sk.jpg ADB - Advanced Digital Broadcast, dostawca systemów i rozwiązań w dziedzinie cyfrowej telewizji interaktywnej otrzymał kontrakt na dostawę swojego odbiornika ADB-3800TW, gotowego do odbioru TV wysokiej rozdzielczości, dla niemieckiego operatora telekomunikacyjnego HanseNet dla usług IPTV.Usługi będą sprzedawane pod marką ‘Alice’.

- ADB została wybrana ze względu na prym jaki wiedzie w dziedzinie hybrydowej technologii IPTV - skomentował Michele Novelli, Dyrektor Marketingu w HanseNet.

- Cieszymy się na tegoroczną dostawę do klientów ‘Alice’ pełnego portfolio najwyższej jakości usług opartych o IPTV.

Odbiornik 3800TW jest najnowszym odbiornikiem łączącym w sobie możliwość odbioru TV w standardowej rozdzielczości (SDTV) i wysokiej rozdzielczości (HDTV). Odbiornik wyposażony w H.264/MPEG4 Advanced Video Coding (AVC) pozwala operatorom zoptymalizować pasmo nadawcze jednocześnie zachowując najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Odbiornik ADB posiada zaawansowany mikroprocesor poprawiający funkcjonowanie systemu i obsługujący szybkie dekodowanie kanałów, interfejs HDMI oraz płynną obsługę wyświetlanej grafiki i aplikacji.

- Ta umowa dostawy wyznacza początek obecności ADB na niemieckim rynku. - podkreślił Philippe Lambinet, prezes ADB.

- Doświadczenie ADB w rozwoju i integracji wiodących na świecie technologii IPTV zapewnia nam pozycję umożliwiającą dotrzymanie terminów firmie HanseNet. ADB cieszy się na dostawy pierwszych usług opartych o IP w Niemczech.

HanseNet ze swoją marką 'Alice' jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców telekomunikacyjnych w Niemczech. Oferuje usługi telefoniczne, DSL i internetowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Alice oznacza prostotę i klarowność swoich produktów, korzystne i zorientowane na klienta struktury taryfowe oraz uczciwe usługi. Do chwili obecnej ponad 570 tys. indywidualnych i biznesowych klientów wygodnie korzysta z usług Alice oraz Alice Business (w przypadku klientów biznesowych) w Niemczech.HanseNet jest jednoską podległą Telecom Italia (www.telecomitalia.it)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...