„Pingu” i „Igloo-Gloo” w JimJam

dodano: 2010-05-31 17:29 | aktualizacja: 2010-05-31 17:54
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: JimJam

jimjam_logo_www.jpg Telewizyjny kanał JimJam przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców i opiekunów, przygotował dla swoich widzów nową ofertę programową na czerwiec br., w której znajdzie się m.in. premiera kreskówki "Pingu" opowiadającej o uroczym, psotnym pingwineku, który przez cały czas bawi się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną oraz druga seria znanej już widzom kukiełkowej bajki "Igloo-Gloo".Premiera: "Pingu"
Nowe podwójne odcinki od wtorku 1 czerwca br., codziennie o godz. 7:35, 12:35, 17:35 i 22:35

"Pingu" wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami – zabawną foczką Robbym i malutką siostrzyczką Pingą – Pingu przeżywa rozmaite zabawne sytuacje, a po drodze poznaje wielu nowych przyjaciół. Bez względu na to, czy idzie łowić ryby, czy roznosi listy ze swoim Tatą, każde doświadczenie jest dla Pingu wspaniałą przygodą. Na szczęście rodzinne igloo zawsze jest niedaleko, zwłaszcza gdy dzieje się coś niedobrego.

Pingu jest uwielbiany przez wszystkie pokolenia widzów i cieszy się uznaniem na całym świecie. Wyjątkowego uroku dodają Pingu między innymi jego przezabawny język pingwiński, którego nie trzeba tłumaczyć, oraz niezwykła umiejętność układania dzioba w trąbkę, dzięki czemu wiemy, czy jest wesoły, czy smutny.

W premierowym odcinku przygód Pingu w czerwcu na kanale JimJam pingwinek i jego rodzina siadają do stołu. Na obiad są wodorosty, które nie należą do ulubionych potraw Pingu. Nasz bohater wpada na pomysł, co zrobić, by nie musieć ich zjadać.

W kolejnych odcinkach zobaczymy również, jak mały pingwinek przychodzi na świat, a wszyscy członkowie rodziny pomagają mu się wykluć. Na czas nieobecności rodziców Pingu dostaje poważne zadanie. Ale trudno jest mu usiedzieć spokojnie w jednym miejscu, przez co omal nie dochodzi do katastrofy.

Nowe odcinki: "Igloo-Gloo" (Seria 2)
Codziennie od wtorku 1 czerwca o godz. 5:45, 10:45, 15:45 i 20:45

"Igloo-Gloo" to kukiełkowa bajka o przygodach dwóch małych foczek – Snowflake i Snowballa.

W nowym odcinku emitowanym w czerwcu z nieba spadnie kawałek śmierdzącego sera. Snowflake nie podoba się jego zapach, za to Snowball świetnie się bawi – chowa ser pod różą, a niczego nieświadoma Snowflake robi głęboki wdech, by ją powąchać. Kiedy wreszcie wrzuca ser do przerębla, nawet ryby są zdania, że strasznie cuchnie!

W kolejnych odcinkach zobaczymy również, jak z nieba spadają dwie wielkie klamerki do bielizny. Snowball znakomicie się bawi, udając, że klamerki to ludziki. Wkrótce jednak Snowflake odkrywa, że jeśli rozciągnie sznurek i przyczepi jeden jego koniec do Snowballa, może użyć klamerek do przytrzymania skarpetek, które właśnie wyciągnęła z przerębla!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...