Konferencja WallStreet w TVN CNBC Biznes

dodano: 2010-06-10 19:37 | aktualizacja: 2010-06-10 21:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: tvn cnbc biznes

TVN CNBC Biznes W piątek, 11 czerwca br. na antenie TVN CNBC Biznes przez cały dzień będzie można na żywo śledzić rozmowy z uczestnikami WallStreet, największego spotkania inwestorów indywidualnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W godz. 9.30 - 11.00 prosto z Zakopanego Rafał Hirsch przeprowadzi rozmowę, między innymi, z Michałem Wilkowskim, Prezesem MEW SA, Markiem Rogalskim - analitykiem DM BOŚ i Piotrem Janikiem - analitykiem KBC Securities.Gościem Pawła Blajera w programie „Biznes Lunch” (12.30-13.30) będzie natomiast Ireneusz Tomczak - Prezes Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Robert Stanilewicz, gospodarz programu „Godzina dla Pieniędzy”, (14.00–15.00) porozmawia natomiast z Prezesem GPW – Ludwikiem Sobolewskim. W „Rynkach dnia” pojawi się m.in.: Wojciech Białek – analityk CDM Pekao SA i Bogusz Kruszyński - Wiceprezes Redanu.

Panel dyskusyjny „Plan Wielkiej Prywatyzacji szansą na rozwój polskiego rynku kapitałowego” z udziałem  m.in.: Joanny Schmid - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa, Ludwika Sobolewskiego - Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Iwony Sroki - Prezesa Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, poprowadzi Rafał Hirsch. Jego przebieg będzie można zobaczyć już w najbliższy weekand – sobota, 12 czerwca, godz. 19.30 i powtórka w niedzielę, 13 czerwca, godz. 19.30.

Konferencja WallStreet odbędzie się w dniach 11-13 czerwca w Zakopanem już po raz czternasty. Jest ona największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w Europie Środkowo – Wschodniej. Organizatorem konferencji WallStreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

TVN CNBC Biznes objął patronat medialnym nad Konferencją.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...