Królewskie skandale w Discovery Historia

dodano: 2010-06-14 17:01 | aktualizacja: 2010-06-14 17:21
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery Historia

Discovery Historia Logo bez TVN Kanał Discovery Historia przygotował dla swoich widzów cykl programów "Królewskie skandale", próbujący poznać prawdę, kryjącą się za sensacyjnymi doniesieniami prasy brukowej na temat członków rodzin królewskich. Seria pokazuje sekrety wielu rodzin królewskich - od brytyjskiej dynastii Windsorów, norweskiego rodu Glücksburgów po bajecznie bogatych władców Arabii Saudyjskiej. Premiera w sobotę 3 lipca br. o godz. 20:20 na kanale Discovery Historia.Królewskie skandale: Bomba zegarowa w pałacu (ang. Royal Inquest: Palace Timebomb)
3 lipca, sobota, godz. 20:20

W pierwszym odcinku przyjrzymy się bliżej sprawie zaufanego służącego księżnej Diany – Paula Burrella, który został oskarżony o kradzież pamiątek po swej pracodawczyni. Burrell, którego Diana darzyła ogromnym zaufaniem, miał ukraść ponoć 300 przedmiotów z jej domu. Zobacz czy Paul Burrell to zwykły złodziej, a może zaufany sługa rodziny królewskiej, który kryje prawdziwych sprawców kradzieży?

Królewskie skandale: Szczątki Romanowów (ang. Royal Inquest: Remains of the Romanovs)
10 lipca, sobota, godz. 20:20

Sowieci twierdzą, że zastrzelili rodzinę carską w 1918 roku. Istnieje podejrzenie, że jest to fałszywa informacja. Czy cała rodzina została bestialsko wymordowana? A może komuś udało się uciec przed masakrą? Zobacz czy medycyna sądowa pomoże w rozwikłaniu zagadki ich śmierci.

Królewskie skandale: Śledzony monarcha/Gość królowej (ang. Royal Inquest: Hunted Royal/The Queen's Visitor)
17 lipca, sobota, godz. 20:20

Ian Ball miał obsesję na punkcie księżnej Anny. Zdobył broń i planował porwanie arystokratki. Dlaczego nie powiódł mu się ten szaleńczy plan?

Chory psychicznie Micheal Fagan włamuje się do Pałacu Buckingham. Bez większego problemu, niezauważony przez ochronę dostaje się do sypialni Królowej Elżbiety III. Kiedy Królowa się budzi, przed jej oczyma pojawia się psychopata z odłamkami szkła w dłoni.

Królewskie skandale: Wypadek księżnej Monako (ang. Royal Inquest: Fall from Grace)
24 lipca, sobota, godz. 20:20

Kiedy Grace Kelly, księżna Monako oraz jej córka Stephanie ucierpiały w wypadku samochodowym, oczy całego świata zwróciły się na małe Księstwo. Według oficjalnego oświadczenia Pałacu, księżna oraz jej córka doznały kilku niegroźnych obrażeń. Dlaczego następnego dnia Grace Kelly umarła? Czy rodzina królewska ukryła prawdę?

Królewskie skandale: Masakra w rodzinie królewskiej (ang.Royal Inquest: Royal Bloodbath)
31 lipca, sobota, godz. 20:20

Masakra na królewskim bankiecie w Nepalu dotknęła osób, którym przypisuje się boskie atrybuty. Zginął król, królowa i dziewięciu innych członków rodziny królewskiej. Według oficjalnego komunikatu to książę zastrzelił rodzinę królewską, a na końcu popełnił samobójstwo. Jednakże poddani nie wierzą w tą wersję. Uważają, że to nie jest prawda a książę został uwikłany w całą sytuację bez jego wiedzy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...