W lipcu „Oświadczyny” w Zone Club

dodano: 2010-06-25 15:09 | aktualizacja: 2010-06-25 15:42
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Zone Club

Zone Club Kanał Zone Club, który oferuje nowe spojrzenie na telewizję lifestyl’ową, z myślą o polskiej widowni kobiecej przygotował nowe propozycje programowe na lipec 2010 r. W skład nowej, premierowej oferty wchodzą: "Czyściciele", "Miss w trzy godziny", "Oświadczyny", a także nowa seria "Potyczek na nożyczki"."Czyściciele"
Od 3 lipca 2010 w weekendy o godz. 07:00 i 18:00

Czy pamiętasz, jak wyglądał twój dom, gdy się do niego wprowadziłeś? Pewnie był czysty, schludny i niezagracony. Ale teraz, podobnie jak domy wielu innych osób, stał się zaniedbany i stale coś się w nim psuje i niszczy. Jakże miło byłoby przywrócić mu dawny blask! Pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Zobacz, jak Michael Holmes i jego ekipa czyścicieli pomagają potrzebującej rodzinie we wskrzeszaniu ich domu i po drodze udzielają cennych wskazówek dotyczących sprzątania. Bez względu na to, czy jest to zalecenie, aby polerować chromowane powierzchnie szmatką nasączoną wódką, czy też rada, aby użyć suszarki do włosów w celu pozbycia się pajęczyn ukrytych w trudno dostępnych miejscach, ten program niewątpliwie dostarczy osobom prowadzącym dom cennych informacji oraz inspiracji.

"Miss w trzy godziny"
Od 4 lipca 2010 w niedziele o godz. 14:00 i 20:00

Najpiękniejsze kobiety świata nie muszą zgłaszać się do udziału w konkursach piękności. Same są do nich zapraszane. Program „Miss w trzy godziny” w zabawny sposób przedstawia, jak niczego niespodziewające się, zwyczajne kobiety zostają nagle „zauważone”. Widzimy, jak w ciągu zaledwie jednego dnia przemieniają się z przeciętnych w wyjątkowe. Kandydatki mają ściśle określony czas i ograniczony budżet, aby przygotować się do wyczerpującej rywalizacji w konkursie piękności. W fascynującym finale zwycięży tylko jedna z nich i to ona założy na głowę koronę Miss w trzy godziny.

"Potyczki na nożyczki"
Od 12 lipca 2010 w dni powszednie o godz. 09:00 i 17:00

Fryzjerzy z małych miasteczek i ich koledzy po fachu z dużych miast na dwa dni zamieniają się miejscami. Czy poradzą sobie z przygotowywaniem fryzur w nie swoim salonie? W programie Potyczki na nożyczki zobaczymy, jak uczestnicy zmagają się z nową klientelą i próbują odnaleźć się wśród innych pracowników salonu. Ten serial z pewnością postawi ich świat na głowie!

"Oświadczyny"
Od 17 lipca 2010 , w weekendy o godz. 07:30 i 18:30

Marzyła o tej chwili przez całe życie. Ale zanim przyszły pan młody będzie mógł wstać z kolan, ona musi powiedzieć „tak”. Mężczyzna ma zaledwie trzy dni, aby tak się stało – w tym czasie musi wybrać pierścionek, znaleźć odpowiednie miejsce i poprosić ojca swojej wybranki o błogosławieństwo. Jedyna rzecz, która jest bardziej stresująca niż sam ślub, to sprawienie, by oświadczyny wyglądały dokładnie tak, jak sobie wymarzyła ukochana kobieta. Czy mu się to uda? Ten nowy serial to niewątpliwie wyciskacz łez – koniecznie zaopatrzcie się w chusteczki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...